سرکشی به روستاها و رفع مشکلات مردم نصب العین همه بخشداران باشد
سرکشی به روستاها و رفع مشکلات مردم نصب العین همه بخشداران باشد
استاندار ایلام با بیان اینکه سرکشی به روستاها و رفع مشکلات مردم باید نصب العین همه بخشداران باشد، گفت: بخشداران در عین سعه صدر و گشاده رویی، باید در تصمیم گیری ها قاطعیت داشته باشند.

به گزارش پایگاه خبری سپهر ایلام، “حسن بهرام نیا” عصر امروز سه شنبه در همایش بخشداران سراسر استان، با تاکید بر ضرورت حضور مدیران، فرمانداران و بخشداران در کنار مردم، اظهار کرد: از زمان آغاز فعالیت بعنوان استاندار تاکنون ۶۴ سفر شهرستانی به ثبت رسیده و بصورت میانگین ۵ سری به هر شهرستان سفر کردیم و در هر سفر شهرستانی با مردم نیز دیدار بی واسطه داشته‌ایم.

وی شروط انتخاب کارگزاران دولت سیزدهم در استان را پاکدستی، مرمداری، کار جهادی عنوان کرد و افزود: مجموعه کارگزاران دولت در استان با این نگاه و گفتمان انتخاب شدند.

وی با بیان اینکه بخشداران نماد دولت در بخش‌ها هستند، گفت: در انتصاب بخشداران تلاش شده که از ظرفیت نیروهای انقلابی و جهادی هر بخش استفاده شود و ۴۰ درصد بخشداران استان از خانواده معظم شهدا هستند.

نماینده عالی دولت در استان ایلام اضافه کرد: همچنین در انتصاب بخشداران سراسر استان تلاش شد حتی الامکان از بخشداران بومی استفاده کنیم.

وی با بیان اینکه منشور دولت سیزدهم خدمات رسانی به وقفه به مردم است، گفت: در راستای عمل به این منشور در تمامی سفرهای شهرستانی با مردم دیدار بی واسطه خواهیم شد.

وی با اشاره به حضور رئیس جمهور بصورت سرزده از وزارتخانه‌ها، گفت: در راستای تاکیدات رئیس جمهور، ارتباط بی واسطه با مردم و رفع مشکلات مردم باید در دستور کار مدیران، فرمانداران و بخشداران باشند.

استاندار ایلام تاکید کرد: در راستای تحقق شعارهای دولت کار و کرامت، همه مدیران باید تلاش داشته باشند و با استفاده از تجربیات خود در راستای تحقق شعارهای دولت سیزدهم اهتمام داشته باشند.

وی جوان گرایی و کادرسازی را از اهداف دولت سیزدهم عنوان کرد و گفت: در راستای بیانیه گام دوم انقلاب جوان گرایی و کادرسازی در این دولت در دستور کار قرار گرفته است.

  • نویسنده : الهام مهدیان