۱۲۹ نفر از ایثارگران شرکت گاز ایلام در حال تبدیل وضعیت هستند
۱۲۹ نفر از ایثارگران شرکت گاز ایلام در حال تبدیل وضعیت هستند
مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام گفت: در مجموع ۱۲۹ نفر از کارکنان این شرکت در قالب بند"و" و بند "د" در حال تبدیل وضعیت هستند.

محمود کشاورز در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری سپهر ایلام با اعلام این خبر اظهار داشت، در راستای اجرای بند “و” ماده ۴۴ برنامه پنجم توسعه کشور و بند “د” تبصره ۲۰ قانون بودجه سال ۱۴۰۰، مراحل تبدیل وضعیت ۲۱ نفر در قالب بند “و” و ۱۰۸ نفر مشمول بند ” د” در حال انجام است.
وی با اشاره به اینکه شرکت گاز استان ایلام یکی از شرکت‌های پیشرو در تبدیل وضعیت ایثارگران است، افزود: از ۲۱ نفر مشمول بند “و” تاکنون حکم استخدام رسمی ۱۷ نفر از آنان پس از انجام کلیه مراحل و تشریفات استخدامی، تخصیص شماره پرسنلی و سمت سازمانی صادر و هم‌اکنون به عنوان کارمند رسمی تبدیل وضعیت یافته مشغول فعالیت هستند و صدور احکام ۴ نفر باقیمانده نیز در حال انجام مراحل تشریفات اداری قرار دارند.
کشاورز به نیروهای پیمانکاری مشمول بند “د” اشاره و تصریح کرد: از مجموع ۱۰۸ نفر نیروی مشمول بند مذکور، کلیه اطلاعات نفرات شامل مشخصات پرسنلی، شغلی، تحصیلی، ایثارگری و غیره در سامانه ایثار ثبت و شماره پرونده ایشان ایجاد و اخذ شده است.
مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام با بیان اینکه بیش از ۴۶ درصد از کارکنان شرکت گاز استان، ایثارگر یا از خانواده‌های ایثارگران هستند، گفت: تلاش می‌شود در کمترین زمان ممکن نسبت به تبدیل وضعیت ایثارگران اقدام شود.
وی در بخش دیگری از سخنانش به برگزاری آموزش برای خانواده‌های شاهد و ایثارگر این شرکت اشاره کرد و افزود: دوره‌های آموزش مهارت خودآگاهی، مدیریت خشم، اعتماد به نفس و عزت نفس، مهارتهای زندگی، دوره‌های آموزشی طراحی و نقاشی پایه ویژه فرزندان، دوره‌های آموزشی راهبردهای فرهنگی امام راحل(ره)و مقام معظم رهبری(مدظله)، دوره آموزش قرآن مقدماتی ویژه فرزندان، مدیریت استرس، صمیمیت بین والدین و فرزندان، نقش حجاب در حفظ حریم خانواده، تغذیه سالم، آداب و اسرار نماز برای خانواده کارکنان اجرا شده است.
مدیرعامل شرکت گاز استان به حوزه مددکاری و مشاوره برای کارکنان و خانواده‌های آنان اشاره کرد و اظهار داشت: مشاوره در این خصوص صورت گرفته و اشخاصی که نیاز به کمک داشته‌اند از طریق مکاتبه به شرکت ملّی گاز ارسال و مشکلات آنان در حد مقدور برطرف شده است.
کشاورز تصریح کرد: مسابقه نقاشی دستاوردهای علمی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران ویژه یادواره شهدای هسته‌ای کشور و مسابقه جشنواره سردار شهید سلیمانی شرکت ملّی گاز در بین کارکنان ایثارگر و خانواده‌های آنان برگزار شده است.

  • نویسنده : الهام مهدیان
  • منبع خبر : پایگاه خبری سپهر ایلام