دستگیری سارقان با ۲۴ فقره سرقت در ایلام
دستگیری سارقان با ۲۴ فقره سرقت در ایلام
فرمانده انتظامی استان ایلام از دستگیری ۴ سارق و کشف ۲۴ فقره سرقت در اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در شهرستان ایلام خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری سپهر ایلام، سردار« دلاور القاصی مهر» با اعلام این خبر اظهار داشت: در راستای اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی با هدف پیشگیری از وقوع انواع سرقت و کنترل سارقان سابقه دار، اکیب های گشت هدفمندی در سطح شهرستان ایلام راه اندازی شد.

وی افزود: دراین راستا، مأموران انتظامی شهرستان ایلام طی ۴ عملیات جداگانه موفق به دستگیری ۴ سارق سابقه دار و کشف ۲۴ فقره انواع سرقت شامل سرقت اماکن خصوصی، سرقت منزل و سرقت کابل برق در سطح شهرستان شدند.

فرمانده انتظامی استان بیان کرد: متهمان دستگیر شده پس از تشکیل پرونده مقدماتی برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.

سردارالقاصی مهر با اعلام اینکه اجرای طرح های ارتقاء امنیت اجتماعی با هدف ایجاد فضای ناامن برای مجرمان در جهت پیشگیری از وقوع جرایم بویژه جرم سرقت و دستگیری متهمان تحت تعقیب، اراذل و اوباش، سارقان، معتادان و خرده فروشان موادمخدر می باشد، از شهروندان خواست: با مشارکت در طرح امنیت محله هرگونه اخبار و اطلاعات در خصوص مخلان نظم، آرامش و آسایش شهروندان را از طریق شماره تلفن ۱۱۰ به مرکز فوریت های پلیس اطلاع دهند.

  • نویسنده : الهام مهدیان