۹۹ درصد جمعیت شهری استان گازدار هستند
۹۹ درصد جمعیت شهری استان گازدار هستند
مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام گفت: هم اکنون 24 شهر، 461 روستا و 800 واحد صنعتی و تولیدی در استان گازدار می باشند که سهم 99 درصد جمعیت شهری و 94 درصد جمعیت روستایی کل استان را شامل می شود.

به گزارش پایگاه خبری سپهر ایلام، “عباس شمس اللهی” با اشاره به اینکه هم اکنون شرکت گاز استان بالغ بر ۴۰۰ میلیارد ریال مطالبات  گازبهاء طلبکار می باشد از همه مشترکین خانگی، اداری و صنعتی خواست نسبت به پرداخت به موقع قبوض گاز خود اقدام نمایند تا این شرکت در انجام وظایف و تعهدات خود در قبال تامین گاز مصرفی استان با مشکل مواجه نشود.

وی افزود: شرکت پتروشیمی و کارخانه سیمان ایلام با مجموع بدهی بالغ بر ۳۰۰ میلیارد ریال بیشترین میزان بدهی به شرکت گاز استان را دارند و عدم پرداخت به موقع این مطالبات باعث تأخیر در انجام رسالت شرکت در گازرسانی به سایر مناطق استان می گردد.

شمس اللهی گفت:  با توجه شروع فصل سرما و استفاده بیشتر خانوارها، ادرات  و صنایع  از گاز جهت تامین گرمایش خانه ها، ادرات و …  ارائه توصیه های ایمنی استفاده از گاز به مشترکین اهمیت بیشتری پیدا می کند و از همه مشترکین تقاضا داریم حتما توجه ویژه به توصیه های ایمنی داشته باشند.

وی تصریح کرد :با توجه به شروع طرح ملی اصلاح و بهینه سازی موتورخانه واحدهای مسکونی و تجاری، مشترکین گرامی از این فرصت استفاده نموده و با استفاده از توان شرکت گاز استان و بدون پرداخت هزینه، ضمن بهینه سازی موتورخانه، به کاهش هزینه مصرف گاز و کاهش آلایندگی محیط زیست و نیز کاهش استهلاک موتورخانه های خود کمک نمایند.

 مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام ادامه داد : مردم با مراجعه به سایت شرکت ملی گاز به آدرس www.nigc.ir و یا سایت www.goc.nigc.ir می توانند جهت بهینه سازی موتورخانه های مسکونی و تجاری خود ثبت نام نمایند.

  • نویسنده : الهام مهدیان