۹ نفر دیگر در استان ایلام به کرونا مبتلا شدند
۹ نفر دیگر در استان ایلام به کرونا مبتلا شدند
رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی استان ایلام گفت: در 24 ساعت گذشته 9 نفر دیگر در ایستان به کرونا مبتلا شده اند که به این ترتیب شمار مبتلایان به کرونا در استان به تعداد ۴۱۲ نفر رسید.

به گزارش پایگاه خبری سپهر ایلام، دکتر “محمد کریمیان”  ظهر امروز(۲۶ فروردین) در گفت و گو با خبرنگاران، اظهار کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته، تعداد ۷ مورد مثبت جدید بیماری کرونا در شهرستان ایلام، ۱ مورد در شهرستان آبدانان و ۱ مورد هم در شهرستان چرداول  در استان گزارش شده است.

 وی خاطرنشان کرد: متاسفانه در ۲۴ ساعت گذشته ۱ مورد فوتی ناشی از بیماری کرونا در استان گزارش شده که با احتساب این موارد تعداد متوفیان بیماری کرونا در استان به ۴۴ مورد افزایش یافته است.

 کریمیان با بیان اینکه در حال حاضر ۵۳ نفر از افراد مبتلا به بیماری کرونا در بیمارستان های استان بستری هستند، یادآور شد: خوشبختانه تا کنون ۲۷۶ نفر از افرادی که به بیماری کرونا مبتلا شده اند بهبود یافته و از بیمارستان ترخیص شده اند.

 وی اظهار کرد: بیشترین آمار مبتلایان به کرونا در شهرستان های استان مربوط به شهرستان ایلام با ۱۹۲ مورد، ایوان با ۶۸ مورد، مهران با ۳۹ مورد، دهلران با ۲۳ مورد و آبدانان با ۲۱ مورد  است.

 رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی استان ایلام از عموم مردم شریف استان خواست که با در خانه ماندن و پرهیز از خروجهای غیرضروری از منزل، به قطع زنجیره انتقال ویروس کمک کنند.

  • نویسنده : الهام مهدیان