فاز نخست زمین چمن طبیعی لومار هفته دولت سال آینده به بهره برداری می رسد
فاز نخست زمین چمن طبیعی لومار هفته دولت سال آینده به بهره برداری می رسد
استاندار ایلام در جریان سفر به شهرستان سیروان گفت: پیش بینی می شود فاز نخست زمین چمن طبیعی لومار هفته دولت سال آینده به بهره برداری برسد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری سپهر ایلام، “حسن بهرام نیا” صبح امروز پنجشنبه در تداوم سفرهای شهرستانی پس از ورود به شهرستان سیروان، ضمن بازدید از کارخانه سیمان، چند واحد صنعتی در شهرک صنعتی سیروان، پمپاژ کشاورزی دشت سیروان، حضور در برنامه ادای احترام به مقام شامخ شهدا، بازدید از پروژه زایشگاه شهر لومار، سپس از زمین چمن طبیعی شهر لومار بازدید و در جریان پیشرفت فیزیکی این پروژه قرار گرفت.

وی ایجاد زمین چمن را یکی از مهم ترین مطالبات مردم سیروان عنوان کرد و گفت: کلنگ این پروژه حدود سه ماه پیش بر زمین زده شده و در حال حاضر ۲۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

استاندار ایلام گفت: پیش بینی می شود فاز نخست زمین چمن طبیعی لومار هفته دولت سال آینده به بهره برداری برسد.

ادای احترام به مقام شامخ شهدا، بازدید از پروژه زایشگاه شهر لومار،بازدید از پروژه زمین چمن طبیعی شهر لومار، بازدید از واریانت قاضی خان- بدره، ،دیدار با خانواده جانباز ۷۰ درصد و حضور در نشست شورای اداری با حضور بزرگان معتمدین و متنفذین شهرستان از جمله دیگر برنامه‌های سفر بهرام نیا استاندار ایلام به شهرستان سیروان است.

پیگیری و بررسی میزان پیشرفت فیزیکی پروژه ها و طرحهای مهم هر شهرستان و دیدار چهره به چهره با مردم شهرستان از جمله مهم ترین اهداف سفرهای شهرستانی است.

  • نویسنده : الهام مهدیان