کلنگ زنی کتابخانه عمومی روستای سرتنگ شهرستان سیروان
کلنگ زنی کتابخانه عمومی روستای سرتنگ شهرستان سیروان
کتابخانه عمومی روستای سرتنگ شهرستان سیروان با حضور استاندار ایلام و نمایندگان مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مردم، مسئولین استان و شهرستان کلنگ زنی شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری سپهر ایلام، صبح امروز پنجشنبه با حضور استاندار و جمعی از مسئولین استان و شهرستان، نمایندگان مجلس و مردم منطقه، آئین کلنگ زنی کتابخانه عمومی روستای سرتنگ شهرستان سیروان انجام شد.

این کتابخانه با متراژ ۱۸۰ متر مربع و زیربنای ۱۲۰ متر مربع طراحی شده است.

استاندار ایلام در این آئین اظهار کرد: در آستانه دهه مبارک فجر این مراسم کلنگ زنی انجام می‌شود و از همه دست اندرکاران این پروژه که زمین اهدا کرده‌اند تقدیر و تشکر می‌شود.

حسن بهرام نیا اضافه کرد: از مردم این روستا که زمین برای کار فرهنگی اهدا کرده اند تقدیر می‌شود که این مردم مردمی فرهنگی و فرهنگ دوست هستند.

وی عنوان کرد: امید است که با همت خود مردم و مسولان اجرایی این زمین که تأمین اعتبار شده است با تخصیص آن این کتابخانه ساخته شود و در اختیار جوانان منطقه که اینده ساز کشور هستند ساخته شود.

استاندار ایلام عنوان کرد: ما باید با دو بال علمی و فرهنگی حرکت کنیم که این کتابخانه نقش مهمی در اعتلای علمی جوانان منطقه خواهد داشت و ما تلاش خواهیم کرد که خلأ های توسعه‌ای استان را رفع کنیم.

  • نویسنده : ایرج ملکی