۳ روستا،۳۰ واحد صنعتی و یک ایستگاه CGS در هفته دولت امسال گازدار می شود
۳ روستا،۳۰ واحد صنعتی و یک ایستگاه CGS در هفته دولت امسال گازدار می شود
مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام گفت: در هفته دولت امسال طرح گازرسانی به ۳ روستا، ۳۰ واحد تولیدی و صنعتی؛ ایستگاه CGS دوم سیروان افتتاح و ایستگاه CGS دوم ایلام نیز کلنگ زنی می شود.

«محمود کشاورز» در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری سپهر ایلام، افزود: در هفته دولت امسال ۳ روستای کاور توره طاق و هاویان از توابع دهلران، بلوطستان شوهان از توابع ملکشاهی و ۳۰ واحد تولیدی و صنعتی از جمله نیروگاه صبا یک دهلران، ۲ کارخانه آجر، کارخانه آسفالت و صنایع کوچک و غیره گازدار خواهند شد.

وی اظهار داشت: برای گازرسانی به این تعداد روستا، صنایع و ایستگاه CGS دوم سیروان بیش از ۲۹۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات داخلی شرکت ملی گاز ایران هزینه شده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان تصریح کرد: ایستگاه CGS دوم سیروان برای تأمین گاز پایدار مناطق شهری و روستایی شهرستان سیروان و تأمین فشار مناسب گاز برای کارخانه سیمان ایلام افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسد.

کشاورز از کلنگ زنی ایستگاه CGS دوم ایلام در هفته دولت خبر داد و گفت: این ایستگاه به منظور تأمین گاز پایدار شهر ایلام و انجام پدافند غیرعامل برای مواقع بحرانی و اضطراری و به جهت جلوگیری از قطع گاز کلنگ زنی خواهد شد که برای اجرای آن ۵۰۰ میلیارد ریال اعتبار هزینه می شود.

  • نویسنده : ایرج ملکی