۱۶ مورد مبتلای جدید به کووید ۱۹ در ایلام شناسایی شد
۱۶ مورد مبتلای جدید به کووید ۱۹ در ایلام شناسایی شد
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی استان ایلام با تاکید بر رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی، گفت: در ۲۴ ساعت گذشته ۱۶ مورد ابتلای جدید به ویروس کرونا در ایلام شناسایی و ثبت شده است.

به گزارش پایگاه خبری سپهر ایلام، دکتر “محمد کریمیان” ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با احتساب موارد جدید شمار مبتلایان به کرونا ویروس دراستان به یکهزار و ۱۳۵ نفر رسیده است.

وی با بیان اینکه متاسفانه در ۲۴ ساعت گذشته ۱ مورد فوتی ناشی از بیماری کرونا در استان گزارش شده است یادآور شد: مجموع فوت شدگان ناشی از بیماری کرونا دراستان ایلام ۷۰ نفر است.

 رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی استان ایلام با اشاره به اینکه مورد فوتی جدید متعلق به شهرستان ایلام  است، افزود: در حال حاضر ۳۰ نفر از مبتلایان به کرونا در سطح بیمارستان های استان بستری هستند و تا کنون نیز ۹۲۱ نفر از مبتلایان بهبود یافته و از بیمارستان ترخیص شده اند.

 کریمیان گفت: تا کنون در شهرستان ایلام ۴۲۴ مبتلا و ۲۵ مورد فوتی، در شهرستان ایوان ۱۶۲ مبتلا و ۱۶ مورد فوتی، در شهرستان دهلران ۱۱۸ مبتلا و ۴ مورد فوتی، در شهرستان مهران ۷۵ مبتلا و ۷ مورد فوتی، شهرستان آبدانان ۷۱ مبتلا و ۱ مورد فوتی، در شهرستان دره شهر ۷۱ مبتلا و ۶ مورد فوتی، در شهرستان چرداول ۶۱ مبتلا و ۳ مورد فوتی، در شهرستان بدره ۴۵ مبتلا و ۴ مورد فوتی، در شهرستان سیروان ۳۴ مبتلا و ۳ مورد فوتی، در شهرستان ملکشاهی ۴۰ مبتلا و ۱ مورد فوتی و در شهرستان هلیلان ۳۴ مبتلا و بدون فوتی گزارش شده است.

  • نویسنده : الهام مهدیان