۱۶۰۰ خانواده نیازمند هلیلانی سبد غذایی دریافت می کنند
۱۶۰۰ خانواده نیازمند هلیلانی سبد غذایی دریافت می کنند
رئیس کمیته امداد شهرستان هلیلان گفت:تا پایان ماه مبارک رمضان یک هزار و ۶۰۰ خانواده مددجو و نیازمند در این شهرستان سبدهای غذایی حمایتی دریافت می کنند.

به گزارش پایگاه خبری سپهر ایلام، “عزیزمراد غلامی” با بیان اینکه ارزش هر یک از این سبدهای غذایی ۳۵۰ هزار تومان است، گفت: تاکنون ۷۰۰ خانوار نیازمند در این شهرستان این سبدهای غذایی را دریافت کرده‌اند.

وی توزیع غذای گرم در بین نیازمندان هلیلان را از دیگر برنامه‌های این نهاد برای کمک به نیازمندان در ماه مبارک رمضان عنوان کرد و گفت: تا کنون پنج هزار پرس غذای گرم بین مددجویان این شهرستان توزیع شده و تا پایان رمضان این کمک‌ها به بیش از ۱۰ هزار پرس غذا می‌رسد.

غلامی با عنوان اینکه هلیلان یکی از محروم‌ترین مناطق استان ایلام است، گفت: دوری از مرکز استان و کمبود امکانات و ضعف زیرساخت‌ها در این منطقه محرومیت هلیلان را شدت بخشیده به همین خاطر درصد مددجویان تحت حمایت کمیته امداد در این شهرستان بیشتر از دیگر نقاط استان ایلام است.

وی ادامه داد: به همین خاطر از افراد خیر و نیکوکار برای مشارکت در دستگیری از نیازمندان این منطقه و درک محرومیت‌های هلیلان دعوت به همکاری می‌کنیم.

  • نویسنده : الهام مهدیان