دیدار چهره به چهره مدیر‌عامل شرکت گاز ایلام با ۱۷۲ نفر ارباب‌رجوع
دیدار چهره به چهره مدیر‌عامل شرکت گاز ایلام با ۱۷۲ نفر ارباب‌رجوع
مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام از دیدار چهره به چهره خود با ۱۷۲ نفر از ارباب رجوع در ۹ ماهه نخست سال‌جاری خبر داد و گفت: در راستای ارتباط نزدیک و موثر مردم با مسئولان و شناسایی درخواست‌ها و انتظارات مردمی، از ابتدای سال‌جاری تاکنون، هر هفته یکبار برنامه دیدار ملاقات مردمی بصورت حضوری داشته است.

“محمود کشاورز” در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری سپهر ایلام افزود: علاوه بر دیدار‌های چهره به چهره، مطابق برنامه زمانبندی ابلاغی طی چندین نوبت با حضور در میز خدمت در مصلی نماز‌جمعه پاسخگوی موارد مرتبط با حوزه گازرسانی، خدمات مشترکین و متقاضیان نیز بوده است.
وی با اشاره به اینکه دیدار چهره به چهره مردم و مسئولان علاوه بر اطلاع‌یابی از دیدگاه مردم، زمینه حفظ ارزش‌های نظام و خدمت‌رسانی را فراهم می‌آورد، اظهار داشت: در این دیدارها، جوابگویی به مراجعین از طریق پاسخ اقدام مثبت، مشاوره و راهنمایی،به مراجعین خدمات‌رسانی شده است.
مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام با اشاره به اینکه تکریم و پاسخگویی مراجعین در شرکت گاز استان ایلام در سرلوحه اقدامات همکاران قرار دارد، افزود: درب این مجموعه بر روی کلیه مراجعه‌کنندگان باز است و به مشکلات آنان بصورت آنی رسیدگی می‌شود.
کشاورز با اشاره به اینکه شرکت گاز استان در راستای طرح تکریم ارباب‌رجوع و بررسی و حل مشکلات و درخواست‌‌های آنان، علاوه بر برگزاری برنامه‌های منظم هفتگی ملاقات عمومی و دیدار چهره به چهره، از طریق سامانه غیرحضوری جامع ارتباط با مشتریان (crm) و نیز برپایی میز‌خدمت در کلیه ادارات گاز در ستاد و شهرستان‌ها و مصلی نماز‌جمعه، پاسخگویی مستقیم روسای ادارات گاز شهرستان‌ها به مراجعین، میز خدمت الکترونیکی و تلفن گویای ۱۵۹۴ به مشترکین و مراجعین ارائه خدمت می کند.
وی با بیان اینکه در این دیدار‌ها برای رسیدگی به مشکلات مردم با رویکرد حل مسئله توجه ویژه‌ای شده است، تصریح کرد: در ابتدای سال‌جاری تاکنون ۱۷۲ نفر بصورت حضوری دیدار چهره به چهره انجام شده که از این تعداد ۱۲۴ نفر از طریق مشاوره و راهنمایی و ۴۸ نفر نیز با پاسخ مثبت اقدام شده است.
کشاورز با بیان اینکه شرکت گاز استان به منظور رفع مشکلات مردم، از طریق ۵ درگاه غیر‌حضوری در جهت خدمت‌رسانی با مراجعین و مشترکین ارتباط برقرار کرده است، اظهار داشت: همکاران این شرکت با سعه صدر، تکریم و حسن‌خلق، پاسخگوی ارباب رجوع هستند و مشکلات آنان را در کمترین زمان ممکن برطرف می‌کنند.

  • نویسنده : ایرج ملکی