۱۰۰ تخته چادر گردشگری در این شهرستان   جمع آوری شد
۱۰۰ تخته چادر گردشگری در این شهرستان   جمع آوری شد
فرمانده انتظامی شهرستان ایلام از پاکسازی تمام مناطق تجریان تا گنجوان از چادرهای برپا شده نوروزی خبر داد و گفت: تعداد ۱۰۰ تخته چادر جمع آوری شده است.

سرهنگ جمال موسوی صبح دوشنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: به دنبال دستورات ستاد مقابله با ویروس کرونا مبنی بر عدم برپایی چادر در دامان طبیعت، این موضوع با تشکیل اکیپی از مأموران یگان امداد به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه اجرای این طرح تا جمع آوری کامل تمام چادرها در دامان طبیعت ادامه خواهد یافت، خاطرنشان کرد: از مردم عزیزی که هم اکنون در چادرها هستند خواهش می‌کنیم برای سلامت خود و خانواده هرچه سریع‌تر چادر خود را جمع آوری و به خانه‌های خود بازگردند.

موسوی اظهار کرد: پلیس با همکاری مقام قضائی، محیط زیست، اداره بهداشت، یگان حفاظت جنگل‌ها و منابع طبیعی به صورت روزانه چادرها را جمع آوری و با هیچکس مماشاتی ندارد.

فرمانده انتظامی شهرستان ایلام با تاکید بر اینکه این اقدام برای سلامتی مردم است، گفت: با کسانی که از دستورات ستاد مقابله با کرونا سرپیچی کنند و کماکان اصرار بر ماندن در چادرها کنند، طبق قانون برخورد خواهد شد.

این مسئول انتظامی در خانه ماندن را تنها راه پیشگیری از ویروس کرونا خواند و تاکید کرد: از همشهریان می‌خواهیم حتماً توصیه‌های بهداشتی را جدی بگیرند.

  • نویسنده : الهام مهدیان