نمایشگاه توانمندی های ایلام در کربلا برپا می شود
نمایشگاه توانمندی های ایلام در کربلا برپا می شود
نمایشگاه ویژه صنایع دستی، گردشگری، فرهنگی و توانمندی‌های صنعتی و کشاورزی استان ایلام به میمنت دهه مبارک فجر با پیگیری استاندار ایلام و موافقت سرکنسول ایران در کربلا دایر می شود.

به گزارش پایگاه خبری سپهر ایلام به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری ایلام، “حسن بهرام نیا” استاندار ایلام روز جمعه در سومین روز سفر به کشور عراق و در استمرار رایزنی ها، لحظاتی پیش با مجتبی شصتی کریمی، سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در کربلا دیدار و گفتگو کرد.

وی در این دیدار با بیان اینکه دولت سیزدهم به دنبال تقویت و توسعه روابط با کشورهای همسایه است، گفت: ماحصل این رویکرد باعث شده تا تعاملات و ارتباطات بهم نزدیک شود.

استاندار ایلام اظهار کرد: استان ایلام برای توسعه روابط با استان های مجاور عراق و حتی سایر استان‌ها آمادگی کامل دارد تا در قالب تفاهم نامه های همکاری، مراودات اقتصادی میسر شود.

مجتبی شصتی کریمی، سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در کربلا نیز، برگزاری این دیدارها را فرصتی مغتنم برای توسعه فعالیت‌های همکاری ها در زمینه های مختلف عنوان کرد و گفت: مردم و مسئولان استان ایلام در اربعین امسال به خوبی درخشیدند و خدمات خوبی در حوزه زیرساخت‌های اربعین در استان انجام شد.

گفتنی است، با پیگیری استاندار ایلام و موافقت سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در کربلا، نمایشگاه ویژه صنایع دستی، گردشگری، فرهنگی و توانمندی‌های صنعتی و کشاورزی استان ایلام در کربلا به میمنت دهه مبارک فجر و سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در کربلا دایر می شود.

  • نویسنده : الهام مهدیان