بیش از ۶ هزار اقلام خوراکی تاریخ مصرف گذشته در ایلام کشف شد
بیش از ۶ هزار اقلام خوراکی تاریخ مصرف گذشته در ایلام کشف شد
فرمانده انتظامی استان ایلام از کشف شش هزار و ۷۹۹ قلم مواد خوراکی تاریخ مصرف گذشته و دستگیری یک نفر در ایلام خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری سپهر ایلام، سردار «دلاور القاصی مهر» با اعلام این خبر اظهار داشت: در پی دریافت خبری مبنی بر فروش مواد خوراکی و نوشیدنی های تاریخ مصرف گذشته در یکی از انبارهای حاشیه شهر موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس المنیت اقتصادی قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان پلیس امنیت اقتصادی طی هماهنگی با مرجع قضایی پس از حضور در انبار مشخص شد فردی سود جو و فرصت طلب اقدام به فروش اجناس غیرمجاز و تاریخ مصرف گذشته می کند.

فرمانده انتظامی استان با توجه به اینکه در این انبار ۶ هزار و ۷۹۹ قلم اجناس غیرمجاز و تاریخ مصرف گذشته کشف شد، ادامه داد: در این راستا صاحب مغازه به عنوان متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شد.

سردار القاصی مهر با بیان اینکه تمامی اجناس غیرمجاز از این انبار جمع آوری شد تصریح کرد: پلیس با کسانی که بخاطر کسب سود و منفعت خود سلامت مردم را به خطر می اندازند قاطعانه برخورد می کند و از شهروندان نیز می خواهیم چنانکه اطلاعی از این گونه فعالیت های غیرمجاز دارند موضوع را از طریق تماس با شماره تلفن ۱۱۰ به اطلاع پلیس برسانند تا با همکاری مردم دست این متخلفان از جامعه کوتاه شود.