پیام رئیس کل دادگستری استان ایلام در محکوم نمودن اقدام پارلمان اروپا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی
پیام رئیس کل دادگستری استان ایلام در محکوم نمودن اقدام پارلمان اروپا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی
عمران علی محمدی رئیس کل دادگستری استان ایلام در پی اقدام پارلمان اروپا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پیامی صادر نمود.


به گزارش پایگاه خبری سپهر ایلام، متن پیام به شرح ذیل می باشد:
بسم الله الرحمن الرحیم
وَأَعِدّوا لَهُم مَا استَطَعتُم مِن قُوَّهٍ وَمِن رِباطِ الخَیلِ تُرهِبونَ بِهِ عَدُوَّ اللَّهِ وَعَدُوَّکُم وَآخَرینَ مِن دونِهِم لا تَعلَمونَهُمُ اللَّهُ یَعلَمُهُم ۚ وَما تُنفِقوا مِن شَیءٍ فی سَبیلِ اللَّهِ یُوَفَّ إِلَیکُم وَأَنتُم لا تُظلَمونَ﴿۶۰﴾ سوره مبارکه انفال آیه ۶۰

اقدام اخیر اروپایی ها و تصمیم آنان مبنی بر قرار دادن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست گروه‌های تروریستی مصداق بارز دخالت در امور دیگر کشورها و نفی اراده ملت ایران بوده و بر همین اساس قویا این اقدام نامعقول و نابخردانه پارلمان اروپا را محکوم می نماییم.
ملت بزرگ ایران حمایت های همه جانبه غرب و اروپا از رژیم بعث عراق و شخص صدام در دوران دفاع مقدس و قرار دادن تسلیحات نظامی، شیمیایی و کشتارجمعی و به خاک و خون کشیدن مردم بیگناه در شهرهای کشورمان را هرگز فراموش نخواهد کرد.
پارلمان درمانده اروپا در پیروی و تحت تأثیر سیاست های خصمانه رژیم تروریستی ایالات متحده آمریکا و دولت جعلی صهیونیستی پس از ناکامی در پروژه تزریق ناآرامی و ناامنی به درون مرزهای جمهوری اسلامی ایران در اقدامی مضحک، یکی از بازوان توانمند دفاعی ملت عظیم‌الشأن ایران اسلامی یعنی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را که به اذعان دوست و دشمن، بزرگترین هسته تروریستی در منطقه یعنی داعش را نابود و مضمحل کرد در فهرست گروه های تروریستی قرار داده، تا بیش از پیش استانداردهای دوگانه، ضد امنیتی و برخلاف همه قوانین و ضوابط حقوقی و بین‌المللی را به جهانیان نشان دهند.
اینجانب ضمن محکوم نمودن اقدام بچه گانه دولتمردان اروپا بر قرار دادن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست گروه‌های تروریستی، اعلام می نماییم سپاه پاسداران جزو سازمان های مقتدر و بزرگ نظامی دنیاست و دشمنان بدانند با این گونه اقدامات، سپاه محدود نشده و شرایط آن گونه که آنها انتظار دارند، رقم نخواهد خورد. والعاقبه للمتقین
دکتر عمران علی محمدی
رئیس کل دادگستری استان ایلام

  • نویسنده : الهام مهدیان