کشف محموله ۱۶ تُنی ذرت در ایلام
کشف محموله ۱۶ تُنی ذرت در ایلام
فرمانده انتظامی استان گفت: با تلاش کارآگاهان پلیس امنیت اقتصادی، ۱۶ تُن ذرت خارجی قاچاق در ایلام کشف شد.

به گزارش پایگاه خبری سپهر ایلام، سردار “دلاور القاصی مهر” اظهار داشت: کارآگاهان پلیس امنیت اقتصادی در پی رصد و اشرافیت اطلاعاتی و در راستای اجرای طرح های عملیاتی، سراسری و استانی پس از هماهنگی های لازم با مرجع قضائی ضمن شناسایی خودروهای حامل نهاده دامی قاچاق، نسبت به توقیف یک دستگاه خودروی سنگین اقدام و در بازرسی به عمل آمده ۱۶ تن ذرت خارجی قاچاق از آن کشف شد.

وی افزود: در راستای تحقق شعار سال و حمایت از تولید داخل و جلوگیری از فعالیت افراد سودجو و دلال که در زمینه خرید، دپو و نگهداری نهاده های دامی قاچاق فعالیت داشته و باعث اخلال در نظام توزیع و متعاقباً مشکلات عدیده ای برای فعالان عرصه تولید داخل به وجود آورده، رسیدگی به این موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس امنیت اقتصادی استان قرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان ایلام با بیان اینکه متهم برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد، تصریح کرد: یکی از ماموریت های ذاتی پلیس، مبارزه با مفاسد اقتصادی خصوصا قاچاق کالا و ارز است.

وی بیان داشت: کارآگاهان پلیس امنیت اقتصادی با قاطعیت با هرگونه قانون شکنی و اخلال در بازار برخورد می کند و این اجازه را نخواهد داد تا قاچاقچیان کالا برای رسیدن به اهداف و مطامع خود امنیت اقتصادی را خدشه دار کنند.

سردار القاصی مهر از مردم خواست در صورت مشاهده هرگونه فعالیت غیر قانونی دلالان موضوع را در اسرع وقت با مدافعان امنیت اقتصادی از طریق شماره تماس ۱۱۰ در استان در میان بگذارند.

  • نویسنده : الهام مهدیان
  • منبع خبر : پایگاه خبری پلیس