انبار لوازم خانگی احتکاری به ارزش ۵ میلیارد ریال در ایلام کشف شد
انبار لوازم خانگی احتکاری به ارزش ۵ میلیارد ریال در ایلام کشف شد
فرمانده انتظامی استان ایلام از کشف احتکار لوازم خانگی به ارزش پنج میلیارد ریال در استان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری سپهر ایلام، سردار نورعلی یاری صبح امروز یکشنبه در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: در راستای طرح سراسری مبارزه با احتکار کالاهای اساسی و مورد نیاز مردم و در پی رصد اطلاعاتی به عمل آمده مبنی بر اینکه شخصی با هویت معلوم اقدام به احتکار و دپو لوازم خانگی در یکی از محلات شهر ایلام کرده، موضوع در دستور کار ماموران پلیس امنیت اقتصادی استان قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان پلیس امنیت اقتصادی استان، ضمن شناسایی و کشف انبار با هماهنگی مرجع قضائی در یک عملیات موفق پلیسی این انبار را پلمپ و یک متهم را در این رابطه دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان با بیان اینکه ارزش ریالی اموال کشف شده توسط کارشناسان بالغ بر پنج میلیارد ریال برآورد شده، ادامه داد: با توجه به استعلامات به عمل آمده این انبار در سامانه جامع انبارهای وزارت صمت ثبت نشده و اقلام احتکار شده در آن شامل لوازم خانگی مختلف بوده است.

سردار یاری با اشاره به اینکه مبارزه با اخلالگران نظام اقتصادی به صورت جدی در دستور کار پلیس قرار دارد، از شهروندان خواست: هرگونه اخبار و اطلاعات در خصوص مفاسد اقتصادی و احتکار کالا و ارز را در اسرع وقت و از طریق مرکز فوریت‌های تلفنی ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

  • نویسنده : الهام مهدیان