پیشرفت فیزیکی ۹۸ درصدی فاز اول زائر سرا ایلامیان /جمع آوری کمک برای ساخت زائر سرا ساماندهی شود
پیشرفت فیزیکی ۹۸ درصدی فاز اول زائر سرا ایلامیان /جمع آوری کمک برای ساخت زائر سرا ساماندهی شود
استاندار ایلام از پیشرفت فیزیکی ۹۸ درصدی در فاز اول ساخت زائر سرای ایلامیان در مشهد مقدس خبر داد. و گفت: در عین حال ۶۰ درصد هزینه ریالی این پروژه در فاز اول انجام گرفته است و نیازمند ۴۰ درصد باقیمانده هستیم.

به گزارش پایگاه خبری سپهر ایلام، “قاسم سلیمانی دشتکی” ظهر امروز شنبه ۲۰ اردیبهشت ماه در نشست ساخت زائر سرا که با حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام و دیگر اعضا برگزار شد، خواستار ساماندهی کمک ها برای تکمیل زائر سرا شد و گفت: در مرحله اول کمک های بسیار خوبی شکل گرفت و از این بابت تشکر دارم اما با توجه به شرایط خاص اقتصادی و وضعیت معیشتی مردم برای ادامه کار نیازمند مشارکت و پای کار آمدن شورا و شهرداری و ارگانها و نهادها و بنیادها، تجار و بازرگانان و … در این کار خیر هستیم.

وی با اشاره به این مهم که اگر در فاز اول کمک ها به موقع صورت می پذیرفت کارها بهتر پیش می رفت، افزود: در آن زمان خیرین و تجار خوب پای کار آمدند اما در این بین گیر و بندهای بروکراسی یکی دو ماه کار را به تاخیر انداخت.

استاندار ایلام در ادامه گفت: در این مرحله پیشنهاد می شود ضمن شناسایی خیرین توانمند، تجار و بازرگانان نهادها، بنیادها و … از آنان دعوت بعمل آید تا در یک نشست زمینه مشارکت بیشتر کمک ها فراهم شود.

سلیمانی دشتکی در ادامه از شوراهای استان خواست که در ارتباط با جلب مشارکت خیرین برای کمک به ساخت زائر سرا ورود کنند.

  • نویسنده : الهام مهدیان