پیام فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام به مناسبت سالروز ارتش جمهوری اسلامی ایران
پیام فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام به مناسبت سالروز ارتش جمهوری اسلامی ایران
فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام با صدور پیامی سالروز ارتش جمهوری اسلامی ایران را به ارتشبانان کشور تبریک گفت.

به گزارش پایگاه خبری سپهر ایلام، متن پیام سردار« جمال شاکرمی» به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

ارتشیان عزیز در ۲۹فروردین ماه ۱۳۵۸ با لبیک به ندای امام خمینی(ره) با همه توان و یکصدا برای تحقق اهداف مقدس انقلاب اسلامی ایران گام برداشتند و پس از آن نیز در دوران هشت ساله دفاع مقدس در کنار سایر نیروهای مسلح با ایستادگی در برابر دشمن اجازه ندادند حتی یک وجب از خاک این سرزمین به چنگال بیگانگان بیفتد.

ساختار الهی و مبارکی که با حکمت و درایت امام عظیم الشان (قدس سرّه الشریف) بنیاد نهاد شد و با اراده‌ی خدایی خلف صالح آن معمار سفر کرده – حضرت آیت الله العظمی امام خامنه‌ای (مدّ ظلّه العالی) و تلاش مخلصانه جهادگرانی همچون شهیدان سرافراز قرنی، صیاد شیرازی، بابایی و ستاری تداوم یافت.

ارتشی که در دوران دفاع مقدس حماسه آفرینی آن در دفاع از مرز‌های انقلاب اسلامی و غم زدایی مومنانه از دل ملت بزرگ ایران او را برای همیشه در قلب‌های آزادیخواهان، استقلال طلبان و عدالت گرایان عالم جاودانه ساخته است.

نیروهای مسلح و ارتش همواره از هیچ تلاشی برای پیشرفت و خودکفایی در عرصه های نظامی دریغ نکرده است و علی رغم همه تهدیدها و تحریم ها با تکیه بر توان و ظرفیت داخلی به تجهیزات پیشرفته دفاعی دست یافته است تاجایی که در حال حاضر ایران اسلامی یکی از برترین قدرت های نظامی دنیا محسوب می شود.

ارتش، امروز یک ارتش مکتبی است. یک نیروی جهادی است. یک نیروی دارای منطق بیرونی است. امروز ارتش جمهوری اسلامی مایه امید دوستان انقلاب اسلامی و مایه بیم دشمنان است.

اینجانب به نمایندگی از آحاد کارکنان سپاه امیرالمؤمنین (ع) ، ضمن پاسداشت مقام شامخ شهدای گلگفون کفن ایران اسلامی و ارتش مقتدر؛ این روز را به تمامی ارتشیان قهرمان تبریک و تهنیت گفته؛ عزت، سربلندی و سعادت همگان را در سایه عنایات ویژه حضرت بقیت ا… الاعظم ارواحنا له الفدا مسئلت دارم.

سرتیپ ۲پاسدارجمال شاکرمی – فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام

  • نویسنده : الهام مهدیان