پیام رئیس کل دادگستری استان ایلام به مناسبت روز قدس
پیام رئیس کل دادگستری استان ایلام به مناسبت روز قدس
رئیس کل دادگستری ایلام در آستانه روز جهانی قدس با صدور پیامی از عموم مردم جهت شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت کرد.

به گزارش مرکز رسانه و روابط عمومی دادگستری استان ایلام، دکتر عمران علی محمدی رئیس کل دادگستری ایلام در آستانه روز جهانی قدس با صدور پیامی از عموم مردم جهت شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت کرد.
متن پیام بدین شرح است ؛
بسم الله الرحمن الرحیم 
«روز جهانی قدس روز اعلام مخالفت امت اسلامی با ظلم و بی‌عدالتی صهیونیست‌ها و حامیان‌شان است.» مقام معظم رهبری(مدظله العالی)
رحمت خدا بر امام امت رضوان الله تعالی علیه که روز قدس را آفرید تا آغازی بر پایان رژیم اشغالگر قدس و بازگشت فلسطین به دامان اسلام عزیز باشد. رحمت خدا بر شهیدان خونین کفن، دفاع از آرمان فلسطین در همه کشورهای اسلامی خصوصاً شهیدان سرافراز سپاه قدس که زمینه ساز برتر آزادی قدس شدند.
امسال در حالی روز قدس را گرامی می‌داریم که صهیونیست‌ها در مناطق اشغالی خواب راحت ندارند و آتش و موشک سرزمین‌های اشغالی را در می‌نوردد. روز قدس امسال روز اشک و آه اشغالگران در سرزمین فلسطین است. امروز به برکت مقاومت اسلامی که از برکات روز جهانی قدس است صهیونیست‌ها در مناطق اشغالی زمین‌گیر شده و امیدی به آینده ندارند.
برگزاری مراسم روز جهانی قدس به معنای گسترش فرهنگ مقاومت و حرکت در مسیر آزادیخواهان جهان با هدف خنثی کردن توطئه‌های دشمنان به ویژه رژیم صهیونیستی است زنده نگاه داشتن آرمان فلسطین در افکار عمومی منطقه و جهان ، زمینه ساز احقاق حقوق فلسطینی ها در آینده نه چندان دور خواهد بود.
اینجانب با گرامیداشت روز جهانی قدس و آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه روزه‌داران در ماه ضیافت الهی، از مردم ولایتمدار ایلام دعوت می‌نمایم، با شرکت در راهپیمایی روز قدس حمایت خود را از قدس شریف اعلام نمایند تا بار دیگر جهان در بهت و حیرت این راهپیمایی عظیم بماند.
دکتر عمران علی محمدی
رئیس کل دادگستری استان ایلام