پیام تبریک فرمانده انتظامی استان  ایلام به مناسبت روز پاسدار
پیام تبریک فرمانده انتظامی استان  ایلام به مناسبت روز پاسدار
فرمانده انتظامي استان با صدور پيامي فرارسيدن سوم شعبان سالروز ميلاد امام حسين (ع) و روز پاسدار را تبريک گفت.

متن پیام سردار “دلاور القاصی مهر” به این شرح است:

سوم شعبان سالروز ولادت سرور و سالار شهیدان و اسوه آزادگان جهان حضرت ابا عبدالله الحسین (ع)، یادآور رشادت‌های آن حضرت در دشت کربلا و روز عاشوراست، حرکتی عظیم که با اتکا به پیشینه‌ای معنوی و حماسی، باعث شد تا اسلام و شیعه در عصر حاضر در عرصه جهانی متعالی بماند.

روز پاسدار که مزین به نام مبارک امام سوم شیعیان است، درس ایثار و وفای به عهد را به همراه داشته و یادگار روزهای پر افتخار و لحظه های حساس انقلاب است.

با تاسی از فرمایشات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) می توان به این نتیجه رسید که پاسدار کسی است که از لحاظ معرفت، بصیرت، آگاهی و فداکاری نسبت به سایر اقشار و حتی نسل های گذشته سرآمد بوده و در راه حفظ اصول و ارزش ها در مواقع حساس به موقع و بهنگام وارد عمل شود.

بی‌شک امروز آزادگی و سربلندی ایران اسلامی در عرصه‌های مختلف مدیون تلاش‌های خستگی ناپذیر نیروهای مکتبی و مومن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است که با سرمشق‌گیری از فرهنگ عاشورایی امام حسین (ع) و بهره‌مندی از تجربیات سازنده جنگ تحمیلی، فتح این مسیر را همچون سال‌های مقدس جنگ تحمیلی هموار کردند.

اینجانب ضمن تبریک سالروز ولادت امام حسین (ع)، روز پاسدار را به همه نیروهای مکتبی و جان برکف سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و همکاران خودم که همواره بر دفاع از آرمان‌های انقلاب اسلامی اهتمامی جدی ورزیده‌اند، تبریک گفته و توفیق روزافزون این عزیزان را در سایه توجهات حضرت ولی‌عصر (عج)، از درگاه ایزد منان خواستارم.

  • نویسنده : الهام مهدیان