‍ پرداخت ۳۶۰ میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه به نیازمندان استان ایلام
‍ پرداخت ۳۶۰ میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه به نیازمندان استان ایلام
مدیرکل کمیته امداد استان ایلام از پرداخت بیش از 360 میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه به نیازمندان و مددجویان این استان از طریق صندوق قرض الحسنه امداد ولایت این نهاد از ابتدای امسال تاکنون خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری سپهر ایلام، «ناصر مرادی» اظهار کرد: این تسهیلات در زمینه خدمات حمایتی، اشتغال، مسکن،کمک هزینه سفر به عتبات عالیات در ایام اربعین و خدمات فرهنگی بوده که به بیش از ۲ هزار و ۷۰۰ نفر پرداخت شده اند.

وی ادامه داد: بیشترین میزان تسهیلات پرداختی در این مدت در زمینه کارگشایی و خدمات حمایتی به مبلغ ۱۸۵ میلیارد ریال بوده که به بیش از یک هزار و ۵۰۰ نفر نیازمند پرداخت شده است.

مدیرکل کمیته امداد استان تصریح کرد: در راستای برنامه توانمندسازی کمیته امداد، حدود ۲۳ درصد از این تسهیلات نیز در زمینه های اشتغال زایی به مبلغ بیش از ۸۰ میلیارد ریال به بیش از ۳۵۰ متقاضی جویای کار پرداخت شده است.

مرادی در پایان خاطرنشان کرد: پرداخت کمک هزینه تعمیرات و تأمین مسکن به حدود ۱۴۰ نفر، پرداخت کمک هزینه سفر عتبات عالیات و اربعین به بیش از ۵۰۰ نفر و پرداخت کمک هزینه های تحصیلی به بیش از ۲۳۰ نفر از جمله دیگر تسهیلات پرداختی به نیازمندان این استان در این مدت بوده‌است.

  • نویسنده : الهام مهدیان