پرداخت هزینه بهینه سازی و اصلاح موتورخانه واحدهای مسکونی و تجاری
پرداخت هزینه بهینه سازی و اصلاح موتورخانه واحدهای مسکونی و تجاری
مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام گفت: واحدهای مسکونی و تجاری پس از ثبت نام در سایت شرکت ملی گاز ایران مشمول پرداخت هزینه اصلاح و بهینه سازی موتورخانه از سوی شرکت گاز استان می گردند.

به گزارش پایگاه خبری سپهر ایلام، “عباس شمس اللهی” اظهار داشت: اجرای طرح ملی اصلاح و بهینه سازی واحدهای مسکونی و تجاری از روز ۲۳ مهرماه و همزمان با سراسر کشور در شرکت گاز استان ایلام شروع شده است.

وی افزود: متقاضیان مشمول پس از مراجعه به سایت goc.nigc.ir یا سایت شرکت ملی گاز به آدرس www.nigc.ir گزینه بهینه سازی موتورخانه و ثبت نام، می توانند حداکثر تا ۱۰۰ درصد مبلغ هزینه بهینه سازی و اصلاح موتورخانه را مطابق تعرفه های مصوب از شرکت گاز دریافت نمایند.

 شمس اللهی تصریح کرد: در این طرح سه عامل اصلی صرفه جویی در موتورخانه ها شامل: عایق کاری موتورخانه، نصب رسوب گیر موتورخانه و تنظیم مشعل توسط ناظرین شرکت گاز مورد بررسی قرار گرفته و یک شرکت مورد تأیید و دارای صلاحیت بعنوان مجری طرح انتخاب می گردد که پس از توافق و امضای قرارداد با مالک ساختمان، بسته به میزان نیاز موتورخانه به اصلاح و بهینه سازی، مبالغی که می تواند تا حداکثر ۱۰۰ درصد کل هزینه ها را پوشش دهد توسط شرکت گاز به مجری پرداخت می گردد.

 وی بیان داشت: به منظور کاهش هدر رفت انرژی و اصلاح مصرف گاز در موتورخانه این طرح آغاز شده است و یک فرصت مناسب برای انجام اصلاحات و بهینه سازی موتورخانه است که مردم عزیز از این فرصت استفاده کنند و با استفاده از پرداخت هزینه توسط شرکت گاز، هزینه های مستمر مصرف گاز و استهلاک موتورخانه و آلاینده های زیست محیطی را کاهش دهند.

 شمس اللهی افزود مجریان و شرکت های تأسیساتی واجد شرایط نیز می توانند با مراجعه به سایت مذکور ثبت نام نموده و پس از تأیید در لیست مجریان واجد صلاحیت شرکت گاز قرار گیرند.

  • نویسنده : الهام مهدیان