پارک پروپیلن منطقه آزاد مهران کلنگ زنی خواهد شد
پارک پروپیلن منطقه آزاد مهران کلنگ زنی خواهد شد
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان ایلام از گلنگ زنی پارک پروپیلن منطقه آزاد مهران با حضور معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری سپهر ایلام، «مجید ولی زاده» با اعلام این خبر اظهار داشت: مقدمات احداث پارک پروپیلن در مهران فراهم شده و این پروژه مهم فردا(چهارشنبه ۲۳ آبان‌ماه) با حضور معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان فنی و حرفه ای کشور کلنگ زنی خواهد شد.

وی با بیان اینکه تکمیل این طرح مهم صنعتی موجب اشتغال پایدار در منطقه خواهد شد، افزود: اداره کل آموزش فنی و حرفه ای ایلام آماده ارائه آموزش های مهارتی و تخصصی به متقاضیان است.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان با اشاره به نقش مهم آموزش‌های فنی و حرفه‌ای در ایجاد مهارت آموزی، تصریح کرد: بر اساس آمارها؛ بیش از ۵۰ درصد افراد آموزش دیده جذب بازار کار و صاحب شغل می‌ شوند.

گفتنی است؛ «مهرداد عظیمی» معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان فنی و حرفه ای کشور ظهر امروز(سه شنبه ۲۳ آبان‌ماه) در سفری دو روزه وارد ایلام شد.

لازم به ذکر است؛ بازدید از پتروشیمی ایلام و کارگاههای آموزشی مراکز آموزشی فنی و حرفه ای، کلنگ زنی پارک پروپیلن منطقه آزاد مهران و دیدار با کارکنان اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان از جمله برنامه های سفر رئیس سازمان فنی و حرفه ای کشور به استان است.

  • نویسنده : الهام مهدیان