هیچ برنامه ای برای پذیرایی از مسافران نوروزی در ایلام وجود ندارد
هیچ برنامه ای برای پذیرایی از مسافران نوروزی در ایلام وجود ندارد
سرپرست استانداری ایلام با اشاره به شرایط کرونا، گفت: هیچ برنامه ای برای پذیرایی از مسافران نوروزی در ایلام وجود ندارد.

به گزارش پایگاه خبری سپهر ایلام، “محمد نوذری” ظهر امروز شنبه در شصتمین نشست ستاد استانی مبارزه با کرونا ضمن تقدیر همراهی خوب مردم و تلاش و زحمات اعضای ستاد اظهار کرد: خوشبختانه با وحدت و همدلی و همراهی مردم و مسئولان ظرف ۲۴ روز گذشته هیچ مورد فوتی کرونایی در استان نداشته‌ایم.

وی در ادامه با اشاره به نزدیک شدن به ایام تعطیلات سال نو گفت: در این میان نیز به همراهی و همدلی مردم و مسئولان برای مهار کرونا نیازمند هستیم.

سرپرست استانداری ایلام در ادامه نسبت به ساده انگاری کرونا در ایام تعطیلات نوروزی هشدار داد و افزود: به خاطر شیوع بیماری کرونا همچون سال چادر زنی ممنوع است.

وی در ادامه بیان کرد: از مردم خواهش می‌کنیم برای حفظ سلامتی خودشان امسال نیز در ایام عید از سفر صرف‌نظر کنند.

نوذری با عنوان این مطلب که امسال هیچ برنامه‌ای برای پذیرایی از مسافران نوروزی نداریم، تاکید کرد: با توجه به شیوع بیماری جهش یافته کرونا فرمانداران به دقت مسائل را رصد کنند و در این زمینه به صورت هفتگی از آنان ارزیابی به عمل خواهد آمد.

وی گفت: تلاش می‌کنیم برای یک هفته دیگر مرز مسافرتی مهران بسته شود.

سرپرست استانداری ایلام تصریح کرد: سبک زندگی که مردم در یک سال گذشته در پیش گرفته‌اند، همچنان باید برای یک سال دیگر هم حفظ شود.

وی در ادامه تولید برنامه‌های متنوع توسط صدا و سیما و فضای مجازی را مورد تاکید قرار داد و گفت: فضای مجازی و صدا و سیما بایستی برای اوقات فراغت مردم و تعطیلات برنامه ریزی‌های لازم را انجام دهند.

دکتر نوذری در پایان افزود: همه باید مواظبت کنیم تا در ایام پیش رو اصول بهداشتی، دستورالعمل‌ها و پروتکل‌های بهداشتی به دقت رعایت و اجرایی شود.

  • نویسنده : الهام مهدیان