هفت اداره گاز شهرستان در استان ایلام به تجهیزات بحران مجهز شدند
هفت اداره گاز شهرستان در استان ایلام به تجهیزات بحران مجهز شدند
مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام از تجهیز 7 شهرستان استان به وسایل بحران خبر داد و گفت: شهرستان های دره شهر ، دهلران،مهران، سرابله ، ایوان آبدانان و ملکشاهی به وسایل و امکانات بحران تجهیز شدند تا در مواقع بحران و ضروری استفاده کنند.

مهندس عباس شمس اللهی با بیان اینکه برای هر کدام از ناحیه گاز در شهرستان های استان ۲۲ قلم تجهیزات بحران خریداری شده است، افزود: در مجموع برای این تعداد شهرستان ۵ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال اعتبار هزینه شده است.
وی هدف از خرید این تجهیزات را آمادگی قبل از بحران، شناسایی و آمادگی هرچه بهتر و بیشتر مقابله و کنترل و حفظ جریان پایدار گاز عنوان کرد و اظهار داشت: با این اقدام امکان واکنش در شرایط اضطراری به صورت مستقل برای هر یک از ادارات گاز نواحی در شرایط بحرانی و قطع هر گونه ارتباط با مرکز استان و سایر نواحی وجود داشته باشد فراهم می گردد.
مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام خاطرنشان کرد: در راستای کنترل و مدیریت حادثه و شرایط پیش آمده در اسرع وقت به منظور کاهش آسیب ها، تلفات و صدمات و همچنین پایداری خدمات گاز رسانی، اینگونه تجهیزات خریداری شده است.
شمس اللهی افزود: این تجهیزات شامل آچار شیرهای پلی اتیلن و فلزی ،ابزار آلات مورد نیاز ، اسکوئیزر دستی و هیدرولیک، موتور برق ،دستگاه جوشکاری الکتروفیوژن و غیره بوده است.
وی ادامه داد: این شرکت برنامه های مدونی برای خرید تجهیزات بحران در سایر شهرستان های استان در دست اقدام دارد که به مرور زمان اجرایی خواهد شد.

  • نویسنده : الهام مهدیان
  • منبع خبر : روابط عمومی شرکت گاز استان ایلام