نمایشگاه کتاب به مناسبت دهه مبارک فجر برگزار می‌شود
نمایشگاه کتاب به مناسبت دهه مبارک فجر برگزار می‌شود
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام از برپایی نمایشگاه کتاب به مناسبت دهه فجر و سالروز پیروزی انقلاب اسلامی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام، «علی هوشمند» با بیان این خبر گفت: به مناسبت ایام مبارک دهه فجر و سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، نمایشگاه کتاب در محل مجتمع فرهنگی و هنری اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان برپا می‌شود.

وی افزود: زمان برپایی نمایشگاه از پانزدهم تا بیست و پنجم بهمن‌ماه و ساعت بازدید از ۹ صبح تا ۲۱ شب خواهد بود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ادامه داد: این نمایشگاه توسط اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و با همکاری مؤسسه آوای خوش سراج و نشر قلم اعظم برگزار می‌شود.

هوشمند تصریح کرد: در این نمایشگاه ۳٠٠٠ عنوان و بیش از سی هزار جلد کتاب با عناوین مذهبی، روانشناسی، رمان، تاریخ، ادبیات، کودک، نوجوان علمی و کتب زبان‌های خارجی به علاقمندان عرضه می‌شود.

وی با بیان اینکه این آثار برای عموم با ۲٠ درصد تخفیف ارائه می‌شوند، افزود: برای دانش آموزان در همه مقاطع تحصیلی، دانشجویان، فرهنگیان، نویسندگان و هنرمندان بن تخفیف بیش از ۲٠ درصد در نظر گرفته شده که در هنگام خرید اعمال می‌شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی در پایان اظهار امیداری کرد که عموم مردم فرهنگ‌دوست استان بتوانند از این نمایشگاه بازدید و کتاب‌های مورد علاقه را خریداری کنند.

  • نویسنده : الهام مهدیان