نصب کنتورهای هوشمند و مغناطیسی در پالایشگاه گاز ایلام؛ یک گام مؤثر در مسیر مدیریت منابع آبی
نصب کنتورهای هوشمند و مغناطیسی در پالایشگاه گاز ایلام؛ یک گام مؤثر در مسیر مدیریت منابع آبی
رئیس مهندسی عمومی و اجرای طرح‌های شرکت پالایش گاز ایلام از نصب و راه اندازی کنتورهای الکترومغناطیسی پایش مصرف آب در شبکه های آب آتش نشانی و کنتورهای هوشمند بر روی خط خروجی چاه‌های تامین آب این شرکت خبر داد و گفت: نصب و راه اندازی این تجهیزات اقدامی موثر برای حفاظت و مدیریت منابع آبی در این واحد صنعتی است.

به گزارش پایگاه خبری سپهر ایلام به نقل از روابط عمومی شرکت پالایش گاز ایلام، ” یوسف عزتی” افزود: در یک مجموعه صنعتی نصب وسایل اندازه گیری باهدف تهیه آمار دقیق مصارف برای پایش، ممیزی، مدیریت و صرفه جویی در منابع آب بسیار حائز اهمیت است.
وی اظهار داشت: به همین منظور فلومترهای الکترومغناطیسی در خروجی شبکه های آب آتش نشانی، مخزن ۵۰۰۰ ورودی ، تاسیسات لخته گیر و کنتورهای هوشمند سرچاهی در خروجی چاه های تامین آب پالایشگاه نصب گردید.
وی تصریح کرد: انتخاب نوع این تجهیزات اندازه گیری پس از بررسی‌های انجام شده و با توجه به شرایط اجرایی مسیر اعم از شیب زیاد، عمق و سایز لوله های اجرا شده، همچنین مزیت و کاربری مناسب و الزامات قانونی انجام گرفته و پس از تامین اقلام مورد نیاز، در شهریور ماه سال جاری با حضور شرکت های سازنده و نمایندگان شرکت آب و فاضلاب ایلام با موفقیت نصب و راه اندازی شدند.

  • نویسنده : الهام مهدیان
  • منبع خبر : روابط عمومی شرکت پالایش گاز ایلام