مصوبات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید لازم الاجراست
مصوبات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید لازم الاجراست
سرپرست سازمان صنعت معدن و تجارت استان ایلام از برگزاری جلسات متعدد کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید در استان گفت: مصوبات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید لازم الاجراست و همه دستگاههای اجرایی موظف به اجرای مصوبات این کارگروه هستند.

به گزارش پایگاه خبری سپهر ایلام ، “رضا محمدرحیمی” در حاشیه جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید به ریاست استاندار ایلام گفت:با استفاده از ظرفیت کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید در سه ماهه ابتدای سال جاری بیش از ۵۰ جلسه اصلی و فرعی با حضور همه دستگاه‌های اجرایی مرتبط برگزار و مشکلات بیمه‌ای، مالیاتی، تامین تسهیلات، زیرساخت‌ها واحدهای تولیدی بیشترین موضوعات مطروحه ازسوی متقاضیان می باشد.
وی افزود: در راستای حفظ وضعیت موجود، جلوگیری از تعطیلی و بهره‌برداری از طرح ها و واحدهای تولیدی امیدواریم با عبور از شرایط کرونایی تا پایان سال ۲۵ واحد تولیدی احیا و به چرخه تولید بازگردند.
سرپرست سازمان صنعت معدن و تجارت استان ایلام با اشاره به اجرایی شدن ۷۳ درصد از مصوبات کارگروه در سال گذشته خاطرنشان کرد: مدیران واحدهای تولیدی باید بدانند با توجه به مصوبه هیئت وزیران و دستور قضایی هر تصمیمی که در این کارگروه اتخاذ می‌شود لازم الاجراست و از فعالان تولیدی می خواهیم مشکلات خود را به دبیرخانه این کارگروه واقع در سازمان صمت اعلام نمایند.

  • نویسنده : الخهام مهدیان