مصدومیت ۵ نفر در آتش سوزی پارکینگ تانکرهای سوخت کرمانشاه
مصدومیت ۵ نفر در آتش سوزی پارکینگ تانکرهای سوخت کرمانشاه
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث استان کرمانشاه از مصدومیت 5 نفر در حادثه آتش سوزی پارکینگ تانکرهای حامل سوخت در محله دولت آباد کرمانشاه خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری سپهر ایلام به نقل از پایگاه خبری جزمان، “هومن رفیعی سروری” به دنبال وقوع آتش سوزی گسترده  پیش از ظهر امروز در پارکینگ تانکرهای سوخت واقع در محله دولت آباد، با اشاره به مصدومیت ۴ آتش نشان و یک نفر از نیروهای مردمی در این آتش سوزی گفت: در اولین لحظات حادثه، هفت دستگاه آمبولانس و یک دستگاه اتوبوس آمبولانس به سرعت  در محل حاضر و همه مصدومین به بیمارستان امام خمینی منتقل شدند.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمانشاه نیز در پی وقوع این حادثه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: طی تماسی از سوی شهروندان به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمانشاه یک مورد حریق سنگین در محدوده شهرک دولت آباد اعلام شد.

“غلامرضا رضایی” افزود: بر اساس این گزارش پس از دریافت محل حریق از تمامی ایستگاه‌های ۱۰ گانه خودروهای اطفایی حریق فراخوان و به محل اعزام شدند.

وی گفت: همه نیروهای آتش نشان جهت اطفاء حریق خودروهای حامل بنزین تمام تلاش خود را به کار بستند و توانستند حدود ۴۰ خودرو حامل بنزین را از پارکینگ خارج کنند.

  • نویسنده : الهام مهدیان
  • منبع خبر : پایگاه خبری جزمان