مشارکت حداکثری در انتخابات سد بازدارنده در برابر دشمنان نظام و ملت است
مشارکت حداکثری در انتخابات سد بازدارنده در برابر دشمنان نظام و ملت است
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام با بیان اینکه مشارکت حداکثری در انتخابات سد بازدارنده در برابر دشمنان نظام و ملت است، گفت: مردم همواره ثابت کرده‌اند که در لحظه‌های سخت پشتیبان نظام و انقلاب بوده و هستند.

به گزارش پایگاه خبری سپهر ایلام، حجت الاسلام «الله نور کریمی تبار» در خطبه‌های نماز جمعه ایلام اظهار کرد: پشتیبانی مردم از نظام اسلامی مهم‌ترین مولفه و بهترین ابزار برای ایفای نقش بازدارندگی در برابر دشمنان نظام و ملت است.

وی یادآور شد: جمهوری اسلامی امروز به عنوان بازیگری قدرتمند در جبهه مقاومت، نقش اصلی در تعیین نقشه جدید سیاسی غرب آسیا ایفا می‌کند و این برای استکبار جهانی دردناک و غیر قابل تحمل است و تلاش می‌کند نقش جمهوری اسلامی را در دنیا و منطقه کم رنگ کند.

نماینده ولی فقیه در استان افزود: کسانی که ناخواسته بلندگوی استکبار شده‌اند و برای عدم مشارکت در انتخابات تبلیغ می‌کنند، مراقب باشند که فریب دشمنان نظام و مردم را نخورند.

وی ادامه داد: درست است که ما مشکلات و سختی‌هایی داریم اما مردم ما همواره ثابت کرده‌اند که در لحظه‌های سخت پشتیبان نظام و انقلاب بوده و هستند.

حجت الاسلام کریمی تبار با اشاره به آتش بس کوتاه مدت در غزه، ابراز کرد: راه حل نهایی برای ایجاد امنیت و صلح پایدار در سرزمین فلسطین پیشنهاد معقول، منطقی و هوشمندانه جمهوری اسلامی است، قطعاً دشمن قابل اعتماد نیست و هر جا که بتواند نقض قانون می‌کند.

امام جمعه ایلام گفت: آنچه که از کشورهای اسلامی و وجدان‌های آگاه جامعه جهانی و جبهه مقاومت انتظار می‌رود این است که تلاش کنند این پیشنهاد اجرایی شود.

حجت الاسلام کریمی تبار اظهار کرد: بر این اساس، در سرزمین فلسطین، اهل فلسطین با هر دینی و مذهبی می‌توانند پای صندوق‌های رای بیایند و نوع حاکمیت خود را انتخاب کنند اما مهاجرین غاصبی از کشورهای دور و نزدیک به این سرزمین مهاجرت کرده‌اند، نباید در سرنوشت فلسطین و فلسطینیان دخالتی داشته باشند.

  • نویسنده : الهام مهدیان