مجموع قربانیان کرونا در استان کرمانشاه به ۹۸۱ نفر رسید
مجموع قربانیان کرونا در استان کرمانشاه به ۹۸۱ نفر رسید
رئیس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد مدیریت کرونای دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: با احتساب 13 مورد فوتی جدید مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، مجموع جان باختگان بر اثر ابتلاء به این بیماری در استان کرمانشاه از ابتدای اپیدمی تاکنون به ۹۸۱ نفر رسید.

به گزارش پایگاه خبری سپهر ایلام، مهدی محمدی بعد از ظهر امروز دوشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در ۲۴ ساعت گذشته ۳۵۰ مورد بیمار مثبت سرپایی نیز در استان کرمانشاه شناسایی و جمع موارد سرپایی مثبت در استان به ۲۵ هزار و ۱۶۳ نفر رسید.

وی  با اشاره بستری شدن ۱۴۳ مورد مثبت مبتلا به کرونا در استان کرمانشاه در ۲۴ ساعت گذشته، افزود: جمع موارد مثبت بستری به هفت هزار و ۶۸۶ نفر رسید و هم‌اکنون یک‌هزار و ۲۰۱ بیمار مربوط به کرونا در مراکز درمانی استان کرمانشاه بستری هستند.

رئیس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد مدیریت کرونای دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: تعداد موارد فوت در اثر ابتلاء قطعی به ویروس کرونا در ۲۴ ساعت گذشته در استان ۱۳ نفر است که از این تعداد ۶ مورد مربوط به شهرستان کرمانشاه است.

وی در مورد سایر جان باختگان هم بیان کرد: در شبانه روز گذشته چهار مورد مربوط به شهرستان پاوه، ۲ نفر شهرستان روانسر و یک نفر از شهرستان صحنه جان خود را از دست دادند که با احتساب موارد فوت در ۲۴ ساعت گذشته، مجموع جان باختگان بر اثر ابتلاء به کرونا در استان کرمانشاه از ابتدای اپیدمی تاکنون به ۹۸۱ نفر رسید.

وی تصریح کرد: از ابتدای شروع اپیدمی تاکنون در استان کرمانشاه ۱۹ هزار و ۵۵۵ نفر بستری و ۱۷ هزار و ۳۸۶ نفر نیز بهبود یافته و از بیمارستان ترخیص شده‌اند.

گفتنی است، در ۲۴ ساعت گذشته ۲۹۱ بیمار جدید با علائم مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های استان کرمانشاه بستری شده و ترخیص ۲۷۹ نفر نیز از بیمارستان پس از بهبودی انجام گرفته است.

  • نویسنده : فاطمه مهدیان