کاهش ۶۷ درصدی تصادف منجربه مرگ درمعابر درون شهری استان
کاهش ۶۷ درصدی تصادف منجربه مرگ درمعابر درون شهری استان
رئيس پليس راهنمايي و رانندگي استان ،ازكاهش 67 درصدي تصادفات منجر به مرگ در 4ماه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل در معابر شهري استان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری سپهر ایلام، سرهنگ “ابوالفضل کهزادی ” اظهار داشت: برابر تجزیه و تحلیل مرکز آمار پلیس راهور استان ،تصادف های فوتی در معابر شهری استان نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۶۷ درصد کاهش یافته است.
وی بیان اینکه برای اولین بار طی سالیان گذشته شاهد چنین کاهش چشمگیری در وقوع تصادفات منجر به فوت در معابر درون شهری استان هستیم ، ابراز امیدواری کرد که با مشارکت حداکثری مردم و رعایت قانون و مقررات ازسوی رانندگان این روند نزولی تصادفات درپایان سال تداوم داشته باشد.
سرهنگ کهزادی ادامه داد: حضور پررنگ و هدفمند پلیس راهنمایی و رانندگی در معابر و خیابان های شهرهای استان و از همه مهم تر شناسایی نقاط حادثه خیز و اصلاح هندسی آنها با مشارکت شهرداران از عامل دیگر کاهش تصادف فوتی در استان و معابر شهری می باشد.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی رانندگان و مردم را به همکاری ویژه با ماموران پلیس دعوت کرد و گفت: به منظور پیشگیری از حوادث و دستیابی به ترافیک ایمن و روان در شهرهای استان شایسته است رانندگان و مردم با ماموران پلیس همکاری داشته باشند.

  • نویسنده : الهام مهدیان