فروش ۴۴ میلیون متر مکعب گاز از جایگاه‌های CNG استان ایلام
فروش ۴۴ میلیون متر مکعب گاز از جایگاه‌های CNG استان ایلام
مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام، گفت: شرکت گاز استان ایلام در سال 98 ، 44 میلیون متر مکعب گاز از طریق جایگاه‌های CNG فروش داشته است.

به گزارش پایگاه خبری سپهر ایلام، مهندس “عباس شمس‌اللهی” اظهار کرد: این شرکت در مجموع  سال گذشته ۴۴ میلیون متر مکعب گاز از طریق جایگاه‌های CNG استان فروش داشته و این میزان ۱ درصد نسبت به سال ۹۷ افزایش را نشان می‌دهد.

وی با بیان اینکه ۲۳ جایگاه CNG در این استان وجود دارد افزود: این مقدار به  تعداد ۲۲ جایگاه فعال  استان تزریق شده است و یک جایگاه نیز به علت عدم پرداخت بدهی و با حکم قضایی پلمپ شده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان گفت: کل بدهی جایگاه‌های CNG استان به شرکت گاز ۱۱ میلیارد ریال است که با تعامل مناسب شرکت با جایگاه داران و ارسال صورتحساب مصرف گاز به صورت هفته‌ای این میزان بدهی غیر از جایگاه پلمپ شده به صورت به روز و جاری است.

وی بیان داشت: همچنین سال گذشته تعداد ۴۶ مناقصه با ارزش ریالی بیش از ۵۵۳ میلیارد ریال مناقصه به پیمانکاران بومی بخش خصوصی واگذار شد.

شمس‌الهی ادامه داد: ارزش ریالی مناقصات و پروژه‌های واگذار شده به پیمانکاران بخش خصوصی بیش از ۵۵۳ میلیارد ریال بوده است که هم در تقویت پیمانکاران بومی بخش خصوصی و هم از لحاظ اجرای پروژه‌های گازرسانی به مناطق شهری و روستایی باقی‌مانده استان، نقش به سزایی در توسعه استان ایفا نموده است.

  • نویسنده : الهام مهدیان