فرمانده سپاه امیر المؤمنین (ع) استان و مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام پیام تسلیت صادر کردند
فرمانده سپاه امیر المؤمنین (ع) استان و مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام پیام تسلیت صادر کردند
سردار جمال شاکرمی فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام و اسدالله تولیده مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام در پیامی مشترک خطاب به خانواده چناری، درگذشت حاج «محسن چناری» پدر گرامی شهیدان معظم «حمزه و جعفر چناری» را تسلیت گفتند.

پیام تسلیت مشترک فرمانده سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان و مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام در پی درگذشت مرحوم حاج “محسن چناری” به این شرح است:

«بسم الله الرحمن الرحیم»

«انا لله و انا الیه راجعون»

خانواده محترم شهیدان «حمزه و جعفر #چناری»

 سلام علیکم

پدران معظم شهدا با صبر و استقامت در فراق فرزند شهید خود، تجلی بخش گوهر شهادت در جامعه و سرچشمه جاودان ایثار و فداکاری هستند.

هیچ قلمی یارای وصف این صبر و ایثار نیست آنگاه که تمام دارایی یک پدر، فرزند است و چه سعادتی از این بالاتر که پدری ابراهیم وار، تمام دارایی‌اش را در راه اعتقادات راستینش فدا کند و جوانان برومند خود را جانانه برای راه سترگ شهادت رهسپار نماید.

امروز فصل وصال پدری فرارسیده که سالهاست حسرت تکرار نشدنی دیدار دوباره و لذت در آغوش کشیدن فرزندان شهیدش را صبورانه تنها در چارچوب بی‌جان قاب عکسی نظاره می‌کرد.

مرحوم حاج «محسن چناری» از یادگاران دوران دفاع مقدس و پدر گرامی شهیدان والامقام «حمزه و جعفر چناری» پس از سال‌ها بردباری، ندای حق را لبیک گفت و به سوی معبود خویش شتافت.

از منظر ادب و ارادت بر ساحت ایمان و مقام صبرش ادای احترام نموده و از درگاه پروردگار متعال علو درجات را برای ایشان مسألت دارم.

امید که به فضل الهی در جوار فرزندان شهیدش مشمول مغفرت و قرین رحمت واسعه ربوبی گردند.

جمال_شاکرمی

فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام 

اسدالله_تولیده

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام

  • نویسنده : الهام مهدیان