شمار قربانیان کرونا در استان کرمانشاه به ۷۵۰ نفر رسید
شمار قربانیان کرونا در استان کرمانشاه به ۷۵۰ نفر رسید
رییس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از فوت ۱۳ نفر دیگر در استان بر اثر ابتلای قطعی به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته خبر داد و گفت: شمار قربانیان کرونا در استان کرمانشاه به ۷۵۰ نفر رسید.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری سپهر ایلام در کرمانشاه، «مهدی محمدی» روز شنبه در گفت و گو با خبرنگاران با اشاره به افزایش آمار مبتلایان و فوتی‌ها بر اثر ابتلا به کرونا در استان کرمانشاه اظهار داشت: از مجموع ۱۳ فوتی بر اثر ابتلای قطعی در ۲۴ ساعت گذشته به کرونا، چهار نفر در شهرستان کرمانشاه، سه نفر در اسلام‌آبادغرب و در هر یک از شهرستان‌های هرسین، کنگاور، ثلاث باباجانی، گیلانغرب، سرپل ذهاب و روانسر نیز یک نفر فوت کردند.

او در ادامه به رشد بی‌سابقه تعداد بیماران کرونایی بستری در کرمانشاه نیز اشاره کرد و گفت: اکنون ۶۲۷ بیمار مربوط به کرونا در بیمارستان‌های استان کرمانشاه بستری هستند که این تعداد نسبت به یک ماه پیش (۲۶ شهریور) دقیقا ۲برابر شده است.

به گفته او از این تعداد ۳۹۱ بیمار در شهر کرمانشاه و ۲۰۶ بیمار در شهرستان‌های استان بستری هستند. 

رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در ادامه افزود: همچنین در شبانه‌روز گذشته ۸۰ مورد بیمار مثبت بستری و ۲۴۶ بیمار مثبت سرپایی در استان شناسایی شدند و  اکنون ۶۲۷ بیمار مربوط به کرونا در مراکز درمانی استان بستری هستند.

به گفته محمدی در ۲۴ ساعت گذشته ۱۲۵ بیمار جدید با علائم بیماری کرونا در استان بستری و ۶۸ نفر نیز پس از بهبودی از بیمارستان ترخیص شدند.

  • نویسنده : فاطمه مهدیان