سرپرست اداره گاز هلیلان منصوب شد
سرپرست اداره گاز هلیلان منصوب شد
طی حکمی از سوی محمود کشاورز مدیر بهره برداری شرکت گاز استان ایلام، " پویان ازهاری" به عنوان سرپرست اداره گاز ناحیه هلیلان منصوب شد.

به گزارش پایگاه خبری سپهر ایلام، مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام در مراسم اهدای حکم سرپرستی پویان ازهاری که در محل فرمانداری هلیلان و با حضور شهبازی فرماندار این شهرستان برگزار شد، ضمن آرزوی موفقیت برای اولین سرپرست اداره گاز هلیلان، گفت: هم اکنون شهر توحید به عنوان مرکز شهرستان و ۳۰ روستای دیگر در شهرستان هلیلان گازدار می باشد و عملیات گازرسانی به ۲۸ روستای دیگر نیز در سال آینده آغاز می شود.
“عباس شمس اللهی” با اشاره به اینکه هم اکنون ۸۱ درصد جمعیت خانوار روستایی این شهرستان از نعمت گاز بهره مند هستند، افزود: ۱۰۰ درصد جمعیت شهری این منطقه نیز از نعمت گاز برخوردار هستند.
وی اظهار داشت: تاکنون ۲۸۵۰ مشترک گاز در این شهرستان اشتراک پذیری شده و از نعمت گاز طبیعی استفاده می نمایند و شرکت گاز با نصب ۲۶۵۰ انشعاب (علمک) و مجموعاً ۱۵۷ کیلومتر خطوط تغذیه و شبکه گاز در مناطق شهری و روستایی این شهرستان به مردم خدمت رسانی انجام داده است.
در پایان مراسم سعید شهبازی فرماندار هلیلان ضمن آرزوی توفیق برای آقای ازهاری در سمت جدید، پیگیری و تسریع اتمام گازرسانی به کل روستاهای شهرستان را خواستار شد و حکم انتصاب را به ایشان اعطا نمود .

  • نویسنده : الهام مهدیان