روز درختکاری فرصت مناسبی برای توجّه به محیط‌زیست است
روز درختکاری فرصت مناسبی برای توجّه به محیط‌زیست است
مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام با اشاره به اینکه روز درختکاری و هفته منابع طبیعی، فرصتی برای توجّه به محیط‌زیست و افزایش سرانه فضای‌سبز است، گفت: شرکت گاز استان هر ساله و به مناسبت‌های مختلف نسبت به کاشت درخت در اماکن و تاُسیسات مرکز استان و شهرستانها اقدام می کند.

به گزارش پایگاه خبری سپهر ایلام، «محمود کشاورز» با بیان اینکه درخت نماد آبادانی و آسایش برای جوامع است که در تولید اکسیژن، کاهش آلایندگی‌ و حفظ منابع طبیعی نقش بسزایی دارد، افزود: نقش کاشت درخت و ایجاد فضای سبز در هر منطقه‌ای بسیار پر‌اهمیت و اثرگذار است و درختان علاوه بر تلطیف و خنکی هوا، باعث ایجاد شادابی در محیط جامعه می شوند .
وی با اشاره به اینکه این پویش و اقدام در راستای کاهش آلودگی و ایجاد فضای سبز در محوطه شرکت گاز استان، ادارات گاز شهرستان و حریم تاُسیسات گازی صورت گرفته است، اظهار داشت: شرکت گاز استان تلاش می‌کند به منظور حفظ محیط‌زیست و در راستای مسئولیت‌های اجتماعی، نسبت به کاشت درخت اقدام کند.
گفتنی است که همزمان با روز درخت‌کاری و در راستای گسترش مسئولیت‌های اجتماعی، اجرای پویش یاد هر شهید با کاشت یک درخت، مدیرعامل، اعضای هیاُت مدیره و کارکنان شرکت گاز استان ایلام اقدام به کاشت نهال نمودند.

  • نویسنده : الهام مهدیان
  • منبع خبر : روابط عمومی شرکت گاز استان ایلام