روزانه بیش از ۵۰ هزار لیتر آب ژاول تولید و در اختیار ادارات سطح استان قرار می گیرد
روزانه بیش از ۵۰ هزار لیتر آب ژاول تولید و در اختیار ادارات سطح استان قرار می گیرد
مدیرعامل آبفا ایلام، گفت: در راستای مبارزه با ویروس منحوس کرونا، روزانه بیش از 50 هزار لیتر آب ژاول تولید و در اختیار ادارات سطح استان قرار می گیرد.

به گزارش پایگاه خبری سپهر ایلام، “نورالله تیموری” ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با توجه به اینکه آب ژاول قدرت ضد عفونی کننده بسیار بالایی در برابر ویروس کرونا دارد، این شرکت حداکثر توان خود در جهت تولید این مواد به کار می گیرد و علاوه بر تامین نیاز ادارات سطح استان،  آمادگی تامین مواد گندزدای کلیه مدارس استان را هم دارد.

وی افزود: با توجه به دغدغه تمامی مدیران و اولیای دانش آموزان در خصوص حفظ بهداشت محیط مدارس، این شرکت همکاری لازم را برای حفظ سلامت معلمان و دانش آموزان خواهد داشت.

مدیرعامل  آبفا ایلام، تصریح کرد: در راستای مقابله با ویروس کووید ۱۹ و ضدعفونی مدارس سطح استان روزانه ۲۰ هزار لیتر آب ژاول تولید و توزیع می‌شود، و از ابتدای بازگشایی مدارس تا کنون هم بیش از ۱۸۰ هزار لیتر آب ژاول توزیع شده و این روند تا ریشه کنی این ویروس منحوس ادامه دارد.

تیموری ارزش هر یک دستگاه تولید آب ژاول را حدود یک میلیارد تومان عنوان کرد و بیان داشت: در حال حاضر شهرستان‌های ایلام، ایوان، آبدانان، مهران، چرداول، دهلران و دره‌شهر به این دستگاه مجهز هستند.

  • نویسنده : الهام مهدیان