رفع تصرف بیش از یک هزار متر مربع از اراضی ملی و دولتی در ایلام
رفع تصرف بیش از یک هزار متر مربع از اراضی ملی و دولتی در ایلام
مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام از رفع تصرف یک هزارو ۳۵ متر مربع از اراضی ملی و دولتی شهر ایلام توسط یگان حفاظت از اراضی این اداره کل خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری سپهر ایلام؛ “فرشاد دوستی” با اشاره به اینکه ارزش این اراضی بیش از ۳۵ میلیارد تومان است، افزود:این مهم حاصل همراهی رئیس کل دادگستری و دستگاه قضا، دادستان و معاونان، بازرس کل استان و همکاران اداره کل بازرسی، دستگاه اطلاعات و امنیت، حفاظت اطلاعات سپاه پاسداران و همچنین همکاری نیروی انتظامی استان بوده است.

وی اظهار داشت: تمامی کسانی که قصد خرید زمین یا ملک در شهرهای استان ایلام را دارند می بایست ابتدا با مراجعه با مدیریت املاک و امور حقوقی این اداره کل استعلامات لازم را کسب نموده تا در دام افراد سودجو و زمین خوار گرفتار نشوند.

همچنین فرمانده یگان حفاظت راه و شهرسازی استان گفت: در اجرای مصوبات شورای حفظ حقوق بیت المال و با حمایت دستگاه قضایی و پشتییانی نیروی انتظامی با هرگونه پدیده زمین خواری و تصرف اراضی ملی برخورد می شود.
سرهنگ کرمی از شهروندان خواست با مشاهده هر گونه زمین خواری و تصرف اراضی از طریق شماره مستقیم ۱۶۵۶ با این یگان همکاری لازم داشته باشند.