رشد ۴۹ درصدی شرگت گاز استان در ششمین دوره ارزیابی سلامت اداری
رشد ۴۹ درصدی شرگت گاز استان در ششمین دوره ارزیابی سلامت اداری
مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام با اشاره به اینکه امتیاز کل این شرکت نسبت به دوره قبل ۴۹ درصد در محورهای ۹ گانه مورد ارزیابی افزایش یافته است، افزود: هر ساله این ارزیابی توسط شرکت ملی گاز ایران ابلاغ و اجرا می گیرد و کلیه شرکتهای تابعه در محورهای ۹ گانه مورد سنجش قرار می گیرند.

به گزارش پایگاه خبری سپهر ایلام، ” عباس شمس اللهی” مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام از کسب رتبه بسیار خوب این شرکت در بین ۳۱ شرکت گاز استانی کشور خبر داد و گفت: این ارزیابی در ۴ سطح برتر، بسیار خوب و قابل قبول و نیاز به تلاش بیشتر توسط شرکت ملی گاز ایران ارزیابی شده است.

شمس اللهی با بیان اینکه تعیین شاخص های هدفمند و نتیجه گرا و استانداردهای کیفی مرتبط با بهروری، منجر به رشد ۱۳۶ درصدی امتیاز شرکت در شاخص الگوی مصرف و بهروری شده است ،اظهار داشت: در زمینه بکارگیری و توسعه سامانه های الکترونیک و فن آوری های نوین نیز منجر به کسب رتبه دوم در این شاخص گردیده است.

وی افزود: ارزیابی عملکرد ششمین دوره سنجش سلامت اداری در ۹ محور، توسط شرکت ملی گاز ایران ایران ترسیم شده که خوشبختانه این شرکت در این ارزیابی، با رشد ۴۹ درصدی امتیازات نسبت به سال قبل، رتبه ” بسیار خوب” را کسب نموده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام به محورهای ۹ گانه این ارزیابی اشاره کرد و گفت: محورهای مورد سنجش این ارزیابی شامل آموزش و مهارت و توسعه فرهنگ دینی و اخلاقی، قانون گرایی، شفافیت، پاسخگویی، شایسته سالاری، انضباط اداری و مالی، الگوی مصرف و بهره وری، استقرار و توسعه سامانه های الکترونیک و فن آوری نوین و نیز نظارت و کنترل داخلی بوده است.

  • نویسنده : الهام مهدیان