دو وظیفه حفاظت از سلامت دانش آموزان و تعلیم و تربیت آنان به عهده آموزش و پرورش است
دو وظیفه حفاظت از سلامت دانش آموزان و تعلیم و تربیت آنان به عهده آموزش و پرورش است
معاون سیاسی امنیتی استاندار ایلام دو وظیفه خطیر و مهم آموزش‌ و پرورش را در شرایط کنونی حفاظت از سلامت دانش آموزان و تعلیم و تربیت آنان عنوان کرد و گفت: تا امروز تمام تلاش خود را به کار بسته ایم که ضمن حفظ سلامت دانش آموزان، کار تحصیل و علم آموزی آنها نیز دنبال شود.

به گزارش پایگاه خبری سپهر ایلام، “محمد نوذری” شامگاه چهارشنبه در نشست شورای آموزش و پرورش استان ایلام ضمن هشدار به کسانی که به هر طریق ممکن سعی در حاشیه سازی در خصوص بازگشایی مدارس دارند، افزود: به طور قطع با افرادی که به طور غیر واقعی دنبال ایجاد استرس کاذب برای دانش آموزان و اولیای آنها هستند، برخورد می شود.

وی با تاکید بر حفظ سلامت روانی جامعه در این شرایط خاص، تاکید کرد: در این شرایط نیازمند آرامش روانی و رفتار منطقی با مسائل هستیم و دامن زدن به استرس بیش از حد به صلاح نیست زیرا آسیب تهدید آمیز کردن یک مساله از خود مساله بیشتر است.

معاون سیاسی امنیتی استاندار ایلام بر رعایت دستورالعمل‌ها و پروتکل‌های بهداشتی در مدارس تاکید کرد و گفت: امروز برای تداوم زندگی ناچار هستیم با کرونا کنار بیاییم و همزمان که با رعایت پروتکل‌های بهداشتی از سلامت خود و اطرافیان محافظت می کنیم امور روزمره نیز باید پیگیری شود.

نوذری از مسوولان حوزه بهداشت و درمان استان خواست: بر وضعیت مدارس درخصوص رعایت پروتکل‌های بهداشتی نظارت کنند.

  • نویسنده : الهام مهدیان