دولت برای کمک به اقشار کم درآمد جامعه برنامه دارد
دولت برای کمک به اقشار کم درآمد جامعه برنامه دارد
استاندار ایلام با اشاره به اینکه کمک به اقشار ضعیف و کم درآمد اولویت مهم برنامه های دولت است، گفت: راه اندازی رزمایش بخشش ایرانیان توسط کمیته امداد در حال اجرا است.

به گزارش پایگاه خبری سپهر ایلام، “قاسم سلیمانی دشتکی” در دیدار با مدیرکل کمیته امداد استان ایلام با بیان اینکه تسهیلات اشتغالزایی فرصتی مناسب برای توانمندسازی مددجویان است، افزود:حرکت در مسیر خودکفایی مدد جویان که در دستور کار این نهاد است، برنامه خوب و قابل توجهی است که باعث اشتغالزایی آنان می شود.
وی ضمن تبریک انتصاب مدیرکل جدید کمیته امداد استان، از عزم جدی دولت برای کمک به اقشار ضعیف و کم درآمد جامعه خبر داد و تصریح نمود: کمک به اقشار ضعیف و کم درآمد جامعه اولویت مهم برنامه های دولت در استان است و ما در استان برای کمک به برنامه های کمیته امداد و در راستای کمک به افراد مددجو از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم بود.
سلیمانی دشتکی حرکت در مسیر خودکفایی مدد جویان را در دستور کار دولت عنوان کرد و گفت: تسهیلات اشتغالزایی فرصتی مناسب برای توانمندسازی مددجویان است که بایست از آن استفاده مطلوب کرد.
در این دیدار مدیرکل جدید کمیته امداد استان نیز ضمن ارائه گزارشی از برنامه ها و فعالیتهای خدمت رسانی کمیته امداد در استان ایلام گفت: اشتغال زایی مددجویان باهدف توانمندسازی آنان از بهترین برنامه هایی است که توسط این نهاد در اولویت قرار گرفته است.
“قنبر موسی نژاد” به مشکلاتی که امروزه کشورمان در زمینه های اقتصادی با آن مواجه است،اشاره کرد و افزود: این نهاد به همین منظور و در راستای کمک به نیازمندان ، رزمایش بخشش ایرانیان را راه اندازی کرده است.
وی اظهار داشت: این رزمایش به دنبال بیانات مقام معظم رهبری و در آستانه ماه مبارک رمضان و با هدف جمع آوری کمکهای مردم نوع دوست کشورمان راه اندازی شده و ما هم از هم استانی های عزیز می خواهیم که در این رزمایش مشارکت کنند.

  • نویسنده : الهام مهدیان