دهه فجر بستر مناسب تبیین دستاوردهای نظام است
دهه فجر بستر مناسب تبیین دستاوردهای نظام است
مدیرکل آموزش و پرورش استان ایلام با اعلام بسیج همه جانبه امکانات آموزش و پرورش استان برای برگزاری راهپیمایی ۲۲ بهمن و انتخابات گفت: دهه فجر بستر مناسب تبیین دستاوردهای نظام است.

به گزارش پایگاه خبری سپهر ایلام به نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان ایلام، به مناسبت فرارسیدن ایام الله دهه مبارکه فجر انقلاب اسلامی، «علی درویشی» مدیرکل آموزش و پرورش استان، در نشست با کارکنان ستادی که در محل نمازخانه این اداره کل برگزار شد به تبیین دستاورد های انقلاب پرداخت.

علی درویشی مدیرکل آموزش و پرورش استان ایلام، ضمن تبریک فرارسیدن دهه مبارکه فجر و پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، به پیشرفت های صورت گرفته در حوزه های مختلف علمی، صنعتی، فرهنگی، ورزشی، پزشکی، هنری و … پس از انقلاب در کشور اشاره کرد و گفت: به برکت خون شهدا، پیشرفت های بسیار چشمگیری در حوزه های مختلف در کشور صورت گرفته و این به خاطر رشادت ها و مجاهدت های جوانان ما برای دستیابی به قله های موفقیت است.

وی با اشاره به اهمیت تبیین دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی، بیان این موفقیت ها را برای مردم به ویژه نوجوانان و جوانان دانش آموز ضروری دانست و تصریح کرد: دهه مبارک فجر بستری مناسب برای این مهم می باشد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان ایلام در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر لزوم مشارکت همه جانبه مردم در انتخابات، اهمیت و تاثیر فراوان انتخاب صحیح و مشارکت مردم در آینده کشور، اظهار داشت: مجموعه آموزش و پرورش استان ضمن حفظ بی طرفی، تمام تلاش خود را برای دعوت و تشویق مردم، فرهنگیان و دانش آموزان رای اولی به مشارکت حداکثری در انتخابات پیش رو انجام می دهد تا لبیکی به فرمان مقام معظم رهبری (مدظله العالی) گفته باشد.

علی درویشی در پایان اظهار داشت: راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال، همانند سال های گذشته می بایست پرشور برگزار شود به همین دلیل نیز مجموعه آموزش و پرورش استان تمام امکانات لازم را به منظور حضور فرهنگیان و دانش آموزان در این راهپیمایی و جشن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، بسیج خواهد کرد.

  • نویسنده : الهام مهدیان