دستگیری سارقان زورگیر در کرمانشاه
دستگیری سارقان زورگیر در کرمانشاه
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از دستگیری اعضای باند زورگیری در شهر کرمانشاه خبر داد و گفت: این سارقان در پوشش مسافرکش با سوار کردن بانوان، اقدام به سرقت طلا و جواهرات و اموال با ارزش آنها می کردند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری سپهر ایلام در کرمانشاه، سردار “علی اکبر جاویدان” روز سه‌شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: پس از اعلام شکایت تعدادی از بانوان مبنی بر اینکه پس از سوار شدن به عنوان مسافر مورد زورگیری قرار گرفته اند، رسیدگی فوری به این موضوع در دستور کار نیروی انتظامی قرار گرفت.

وی افزود: ماموران انتظامی کرمانشاه با افزایش گشت های خود در محدوده هایی که احتمال تردد اعضای باند زورگیری وجود داشت موفق شدند یکی از آنها را حین سرقت کیف یکی از بانوان در شهرک کارمندان و پس از مدتی تعقیب و گریز دستگیر کنند.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: متهم دستگیر شده در بازجویی ها ضمن اعتراف به جرم خود در خصوص سرقت زیور و طلاجات و دیگر اموال باارزش زنان و دختران در پوشش مسافرکش، عنوان کرد که این سرقت ها را با همراهی ۲ نفر دیگر انجام می داده است.

سردار جاویدان ادامه داد: با راهنمایی عضو دستگیر شده باند زورگیری، ۲ همدست دیگرش نیز در عملیاتی جداگانه دستگیر و آنها نیز به جرم خود اعتراف کردند.

وی با بیان اینکه تاکنون پنج نفر از این باند زورگیری شکایت کرده اند، تصریح کرد: تحقیقات تکمیلی در خصوص اعضای این باند ادامه دارد.

سردار جاویدان در پایان از عموم شهروندان و خصوصا بانوان خواست تا حتما از وسایل حمل و نقل عمومی نظیر اتوبوس و تاکسی استفاده کنند و در صورت امکان شماره پلاک خودرویی که سوار می شوند را به خاطر بسپارند.

  • نویسنده : فاطمه مهدیان