خون شهید سردار سلیمانی به مراتب خطرناکتر از زنده بودن ایشان است
خون شهید سردار سلیمانی به مراتب خطرناکتر از زنده بودن ایشان است
نماینده ولی فقیه و امام جمعه ایلام به اعتراضات و حرکت جدید در آمریکا اشاره کرد و گفت: ترامپ باید بداند خون شهید سردار سلیمانی به مراتب خطرناکتر از زنده بودن ایشان است تا به شهادت وی افتخار نکند و باید در این کابوس های وحشتناک تا لحظه انتقام خون شهید سلیمانی لحظات را سپری کند

به گزارش پایگاه خبری سپهر ایلام، حجت الاسلام و المسلمین الله نور کریمی تبار در خطبه های امروز نمازجمعه در مصلی شهر ایلام، اظهار داشت: اعتراضات جدید در آمریکا جز رسوایی لیبرال دموکراسی غرب چیزی به دنبال نداشت و این نتیجه مکر خودشان است که به خود آنها بازگشت و وحشی گری خودشان به کنگره آمریکا برگشت خورده است.

خطیب جمعه ایلام تاکید کرد: ترامپ بداند این آغاز جوشش خون شهید سلیمانی و همرزمانش است که به دستور وی به شهادت رسیدند.

حجت الاسلام کریمی تبار یادآور شد: ترامپ باید در این کابوس های وحشتناک تا لحظه انتقام خون شهید سلیمانی لحظات را سپری کند.

وی اضافه کرد: خون شهید سردار سلیمانی به مراتب خطرناکتر از زنده بودن ایشان است تا ترامپ به شهادت وی افتخار نکند.

خطیب جمعه ایلام در ادامه با تسلیت شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) اظهار داشت: شهادت این بانوی بزرگوار جزو تلخ ترین حوادث تاریخ بوده است.

حجت‌الاسلام کریمی تبار اضافه کرد: زمانی که بی خبران جاهلیت به پیامبر برای نداشتن پسر طعنه می زند، خداوند سوره کوثر را در شأن ایشان نازل کرد که ما به تو خیر کثیر دادیم.

وی تاکید کرد: پیامبر اکرم (ص) در شأن ایشان فرمودند: کسی که فاطمه را اذیت کند مرا اذیت کرده و هرکه وی را خشنود کند، مرا خشنود کرده است و فرمودند برترین زنان آفرینش است.

خطیب جمعه ایلام در ادامه به تفسیر زندگی حضرت زهرا و نحوی شهادت ایشان پرداختند و اظهار داشت: اولین شهید مدافع ولایت حضرت فاطمه و فرزند ایشان بود.

وی افزود: باید در این شرایط حساس مدافع ولایت بوده و در این روزها مدافع نایب امام زمان حضرت امام خامنه ای باشیم. 

  • نویسنده : ایرج ملکی