خط خدماتی ۱۵۹۴ در شرکت گاز استان ایلام راه اندازی شد
خط خدماتی ۱۵۹۴ در شرکت گاز استان ایلام راه اندازی شد
مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام از راه اندازی خط خدماتی شماره 1594 در این شرکت خبر داد و گفت: با راه اندازی خط مذکور، ثبت انتقادات، پیشنهادات و شکایات، دریافت آخرین قبض، ثبت رقم کنتور، پرداخت تلفنی قبض و غیره از طریق این خط امکان پذیر خواهد بود.

به گزارش پایگاه خبری سپهر ایلام، “عباس شمس اللهی” با اشاره به اینکه به منظور ارائه خدمات مطلوبتر در حوزه مشتریان و پاسخگویی یکپارچه در بخشهای مشترکین و متقاضیان گاز در سطح استان کد خدماتی به شماره ۱۵۹۴ راه اندازی شده است، افزود:مشترکین می توانند با گرفتن شماره چهار رقمی ۱۵۹۴ از طریق تلفنهای ثابت یا همراه البته بدون گرفتن کد استان با شرکت گاز استان ایلام ارتباط برقرار کنند.
وی تصریح کرد: مشترکین می توانند با داشتن شماره اشتراک خود از خدمات الکترونیکی این سامانه از جمله، آخرین وضعیت قبوض صادره و پرداخت شده، اعلام کارکرد و غیره استفاده کنند.
مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام خاطرنشان کرد: راه اندازی نمودن خط خدماتی ۱۵۹۴ در کنار شماره ۴ رقمی قبلی شرکت به شماره ۳۸۸۸ و اتصال آن به سامانه تلفن گویای شرکت برای تسریع در پاسخگویی و یکپارچه سازی خدمات در حوزه مشترکین و متقاضیان گاز در استان انجام شده است.

  • نویسنده : الهام مهدیان
  • منبع خبر : روابط عمومی شرکت گاز استان ایلام