خدمت صادقانه و بی‌منت به مردم، ادای دین به شهدا ‌است
خدمت صادقانه و بی‌منت به مردم، ادای دین به شهدا ‌است
به مناسبت سالروز آزاد‌سازی خرمشهر، مدیرعامل و جمعی از کارکنان شرکت گاز استان با حضور در مزار شهدای گمنام شهر ایلام ضمن ادای احترام به مقام شامخ شهدا، با آرمان های والای امام راحل و شهدای انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند.

به گزارش پایگاه خبری سپهر ایلام؛ مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام در این مراسم با اشاره به اینکه خدمت صادقانه و بی‌منت به مردم، ادای دین به شهدای انقلاب اسلامی‌است، گفت: شهدا با نثار خون خود، از انقلاب و آرمان‌های نظام جانانه دفاع کردند و امروزه وظیفه مسئولان است که با خدمت صادقانه و بی منت ادامه دهنده راه آنان باشند.

«محمود کشاورز» با تسلیت شهادت رئیس جمهور کشورمان و همراهان افزود: رئیس جمهور پرتلاش و خستگی ناپذیر مردم ایران که در راه اعتلا و پیشرفت کشور جز خدمت به مردم بزرگ ایران سر از پا نمی شناخت، بر سرعهد خود ایستاد و جان خود را فدای ملت کرد که به یقین نام و یاد این مرد خستگی‌ناپذیر، برای همیشه ماندگار خواهد شد.

وی با بیان اینکه امروز ما مدیون جانفشانی و از خود‌گذشتگی شهدای والامقام هستیم، اظهار داشت: شهدا با نثار جان خود، درخت تنومند انقلاب‌اسلامی را آبیاری کردند و امروز به درخت تنومندی تبدیل شده‌است که دشمنان از سایه آن وحشت دارند.

مدیرعامل شرکت گاز استان با اشاره به اینکه بهترین خدمت به شهدا و تجلیل از ایثارگری‌های آنان، پایبندی به اهداف و ارزش‌های مورد قبول شهدا و گام برداشتن در جهت آرمان‌های آنان است، تصریح کرد: شهدا با نثار جان خود، امنیت و استقلال را به ما هدیه دادند و اکنون وظیفه ما حفظ این دستاوردها و خدمتگزاری به مردم است.

کشاورز با بیان اینکه آزاد سازی خرمشهر نقطه عطفی در تاریخ دفاع مقدس است، گفت: فتح خرمشهر با تدبیر و تصمیم حکیمانه بنیانگذار جمهوری اسلامی حضرت امام (ره) و حاصل وحدت، همدلی نیروهای مسلح، مردم و مسئولان محقق شد که اگر این اتحاد و همدلی در جامعه وجود داشته باشد به یقین مشکلات جامعه امروزی برطرف خواهد شد.

  • نویسنده : الهام مهدیان