ثبت ۳ مورد ابتلای جدید کرونا در استان ایلام
ثبت ۳ مورد ابتلای جدید کرونا در استان ایلام
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی استان ایلام با اشاره به ثبت ۳ مورد مثبت کرونا در استان ایلام، گفت: رعایت نکات بهداشتی و طرح فاصله گذاری هوشمند همچنان از سوی مردم باید تداوم داشته باشد.

به گزارش پایگاه خبری سپهر ایلام، دکتر “محمد کریمیان” ظهر امروز(۱۶ اردیبهشت) در گفت و گو با خبرنگاران، از افزایش شمار مبتلایان به کرونا در استان به تعداد ۵۵۰ نفر خبر داد.

وی با بیان اینکه طی ۲۴ ساعت گذشته تعداد ۳ مورد مثبت جدید بیماری کرونا در استان گزارش شده است، تصریح کرد: خوشبختانه در ۷۲ ساعت گذشته هیچ مورد فوتی ناشی از بیماری کرونا در استان گزارش نشده است.

وی با بیان تا کنون ۵۴ نفر در استان ایلام بر اثر ابتلا به کرونا فوت کرده اند، ابراز کرد: مردم استان باید بیش از گذشته نسبت به رعایت اصول بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی اهتمام داشته باشند تا شاهد قطع زنجیره انتقال کرونا باشیم.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام استان ایلام یادآور شد: شرکت در طرح غربالگری سلامت با شناسایی افراد  مبتلا نقش مهمی در راستای قطع زنجیره انتقال کرونا دارد و از مردم عزیز هم استانی درخواست می شود که در صورت داشتن علائم، حتما به مراکز درمانی مراجعه کنند.

  • نویسنده : الهام مهدیان