تولید کارخانه کاشی کاژه سه برابر می شود
تولید کارخانه کاشی کاژه سه برابر می شود
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کرمانشاه در جریان بازدید از پروژه های مهم اقتصادی شهرستان اسلام آباد غرب گفت: بنا به قولی که مجموعه مدیریت کارخانه کاشی کاژه داده اند، امیدوار هستیم انشالله طی 5 ماه آینده بتوانیم تولید این مجموعه را به سه برابر برسانیم .

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری سپهر ایلام از کرمانشاه، دکتر “هدایت حاتمی” به همراه فرماندار و جمعی از مسولین شهرستان اسلام آباد غرب، صبح امروز از پروژه های مهم اقتصادی این شهرستان بازدید و آخرین وضعیت آنها را مورد بررسی قرار دادند.

وی در جریان این بازدید اظهار کرد: امروز ۴ پروژه مهم را در اسلام آباد غرب پیگیری کردیم که یکی از آنها ایجاد پتروشیمی جدید در منطقه ویژه این شهرستان هست که خوشبختانه عملیات اجرایی آن تقریبا شروع شده و خرید ماشین آلات و تجهیزات انجام گرفته و پروژه پیمانکاری و ساخت ساز در حال واگذاری به پیمانکار می باشد .

دکتر حاتمی افزود: پروژه دومی که مورد بررسی قرار گرفت  ایجاد ۲۵ هکتار گلخانه است که خوشبختانه هم اکنون ۳ فاز اول آن در حال پیشرفت می باشد و امیدوارم تا پایان سال بتوانیم۲۰ هکتار گلخانه را در اسلام آباد غرب به بهره برداری برسانیم که این امر یک اتفاق مهمی در سطح شهرستان می تواند باشد که تولید و صادرات را دچار تحول کند و باعث ایجاد اشتغال برای شهرستان شود .

وی بیان داشت: در سال گذشته پروژه فرو آلیاژ منگنز با سرمایه گذاری خارجی در شهرستان کلنگ زنی شد که موضوع کرونا در پیشرفت این پروژه تاثیر گذاشته بود ولی خوشبختانه از یک ماه پیش مجریان طرح کار را مجددا آغاز و در صدد رفع عقب افتادگی هستند و تجهیزات این پروژه هم  به زودی به بنادر ایران خواهد رسید.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کرمانشاه گفت: همچنین در بازدیدی که از کارخانه کاشی کاژه به عنوان یکی از کارخانه های خوب و قدیمی شهرستان داشتیم بنا به قولی که مجموعه مدیریت این کارخانه داده اند، امیدوار هستیم انشالله طی ۵ ماه آینده بتوانیم تولید این مجموعه را به سه برابر برسانیم .

  • نویسنده : فاطمه مهدیان